Wpis z mikrobloga

@szczypek45: No powiedzmy kawałek 30x30 nawet by był, a może i 20x20 z resztą podeślę tu o co chodzi.
Mam wersję w pdf, druknąć w rzeczywistym rozmiarze, wyciąć, nakleić na materiał i wyciąć z materiału. Chodzi mi po głowie taka proca dla mojej różowej i dla mnie, coby latem popykać do puszek czy innych takich. Więc byłyby przynajmniej 2 sztuki, ale lepiej tyle ile się da.
źródło: comment_1617131326FzJniZwhoNId22BKM1OBxK.jpg
@Voltaire: najlepiej i najtaniej to zrobi frezarka górnowrzecionowa, ja jej niestety nie posiadam. Zobaczę czy mam takie małe kawałki. Mam też na pewno połowę całego arkusza, teraz jakieś 120x120. Wyrzynarką można by np. wyciąć to ze sklejki 9mm i potem skleić 2 kawałki ze sobą do grubszej sklejki. Z doświadczenia wiem że nawet prostej linii w 18mm nie da się zrobić wyrzynarką
@szczypek45: środkowy otwór bez problemu otwornicą 50 mm by poszedł, wyrzynarką ciąłem deski calówki i bez problemu było prosto, na tyle na ile da się wyrzynarką. To i tak będzie potem obrabiane dalej.
@venad: OSB na pewno nie bo to się nie nadaje do takich rzeczy, podobnie mdf, może hdf by była. Mam też mnóstwo laminatu o który kiedyś pytałem, nadal nie wiem do końca co to za materiał. Jak nieślubne dziecko dykty i tekstolitu. Ale 10 mm grubości.