Wpis z mikrobloga

Największy pajac na #polskiyoutube i największy manipulator, nawet wykopków tu zmanipulował. Błoński to tez jest debil, ale to jest dużo mniej groźny idiota. Polecam instastory tego narcyza, on ta gra na emocjach tych swoich fanów, że serio mógłby o tym napisać książkę, ja go obserwuje bo mnie to fascynuje jak ten typ kreuje rzeczywistość wokół siebie. Teraz też wziął walkę na #famemma mimo ze ma kontuzję ręki i to jest jasne że nie będzie do końca sprawny na walkę xD Ale wymówka już jest....Poza kamerami jest mega uchachany nawet Kanu to zauważył, a gdy odpala się kamera Dubiel zamienia się w zadumanego i rozpacznego typa xD Najlepsze jednak jest to że on zawsze odwali jakoś numer i upada na dno, ale jako ze jest niezniszczalny to się szybko odbija. #dubiel
Hejtel - Największy pajac na #polskiyoutube i największy manipulator, nawet wykopków ...

źródło: comment_1617128446lfja7Ukc2lMNkmvT03lHbF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Hejtel: Dzięki takim jak ty jest znany, może gdyby mniej ludzi wspominało, że istnieje to mniej by brało pod uwagę jego osobę. Swoją drogą, obserwując go na instagramie wchodzisz w liczby, dzięki którym on później ma sponsorów czyt. dajesz mu hajs, gratki byku.
  • Odpowiedz
@Hejtel: ja to szczerze nie wiem o co ludzie maja do niego taki problem, chłop może jest trochę przypałowy i czasem coś tam popierdzieli na story i się poużala na sobą ale nie wydaje się być złym człowiekiem - nawet to że głownie dzieki niemu te zbiórki na kenie poszły dobrze, jest dużo wiecej szkodlowych osob w internecie niz taki dubiel
  • Odpowiedz
@Hejtel: Rozwiń temat, bo nie każdy wie kim ten człowiek jest i nie każdy zna jego historie. Ja go poznałem przez Fame, wcześniej o nim nie słyszałem. Dla mnie zwykły nudziarz, więc mam go gdzieś, ale jako człowiek nie wydał się jakiś szczególnie zły.
  • Odpowiedz
@Hejtel: Sram z tego, że za czasów jak był zwykłym youtuberem to po roaście gilgamesza wszyscy srali na niego i olewali go ciepłym moczem, a gdy został członkiem starego teamu X nagle przybrał nową twarz i już nikt nie pamiętał co i gdzie pięknego odwalał xD dodatkowo się wybielił podczas fame 8 gdzie Błoński świrował, to Marcinek mógł sobie poudawać tego pokrzywdzonego.
  • Odpowiedz