Wpis z mikrobloga

@GomiGomi: Jasne, ale w jego wypowiedzi jest taka niesamowita pewność i przeświadczenie o swojej nieomylności, że to aż razi. Zresztą, widać, że do dzisiaj pokory się nie nauczył.
  • Odpowiedz
Mylił się, ale też na tamten okres ocenił jak potrafił. Stanowski #!$%@? często trzy po trzy, ale sam nie sądziłem, że tyle RL9 wyciśnie.


@GomiGomi: 15 raz ktoś wrzuca ten screen i 15 raz wykopki dają ten sam komentarz, że wtedy miał rację. #!$%@? jak ekspert ma się wypowiadać oceniając sytuację na dany moment to nikomu nie jest potrzebny, na tamten moment to mój stary pijany mógłby taką opinię wygłosić. Ekspert
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: O stylu Stanowskiego to powiedziano chyba już wszystko xD W ogóle #!$%@? cała ta piłkarska publicystyka to jest o dupę rozbić, mało co się sprawdza. Pół biedy, że w dobie agonii gazet płaci się już a to tylko swoim czasem. Nie wiem szczerze mówiąc, czy jest w Polsce ekspert piłkarski, którego przewidywania się sprawdzają na rozsądnym poziomie.
  • Odpowiedz
@GomiGomi: "mało co się sprawdza." gdyby sie duzo sprawdzalo to taki stanowski ai reszta tych pseudoekspertow by byla dzis miliarderami obstawiajac mecze
  • Odpowiedz