Wpis z mikrobloga

Już tam #!$%@? z tym, że #unboxall to totalna chorągiewa ale to jak on się odnosi do swoich gości i jak się zachowuje na tych podcastach to doprowadza mnie do szału. Ja wiem, że koledzy no ale #!$%@? nie fajnie się tego słucha kiedy prowadzący mówi do swojego gościa: "słuchaj no ryju" albo "mordo bo wiesz jak jest" no przepraszam ale oglądam wywiad, który ma być "poważny" czy może raczej spotkanie sebixów pod blokiem? I to ciągłe bujanie się na krześle. Ja jako gość bym po prostu zabrał się i wyszedł. Zero szacunku.
#realcast #friz #mixer #ekipa #theunboxall
  • 8
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: mnie takze niemiłosiernie #!$%@?, nie umie wykorzystac potencjalu swoich gosci, zamiast przepytac o jakies ciekawe kontrowersyjne tematy to woli lizac im dupe przez godzine, a do tego te cringowe teksty typu:ryju, mordeczko, ziomeczku, friziol do friza nawet powiedział XD
  • Odpowiedz
@mikesz17 @malytabaluga: on po prostu nie nadaje się do prowadzenia tego podcastu. Cała sceneria, muzyka, intro, wszystko robi mega ciężki klimat i człowieka potrafi przyciągnąć sama ta oprawa wizualna i cały czar pryska kiedy prowadzący odnosi się do gościa per "ryju"...
  • Odpowiedz
@Kamilek2323: Ja oglądałem może ze dwa pierwsze podcasty i wymiękłem bo mnie ściskał ten brak profesjonalizmu i irytował sam prowadzący. Zero przygotowania (tylko to co słyszał w internecie ale głębszego researchu nie robił), teksty tak jak mówisz- czyli jak seba spod żabki bo nawet jak chciał sprowokować i utorować rozmowę na kontrowersyjny temat (co w sumie charakteryzuje dziennikarza), to tylko wyprowadzał z równowagi swoich gości i widać było, że nie
  • Odpowiedz
@Bitszkopt: jego przygotowanie jest tragiczne np. w filmie o disie cala swoja wiedze bral z filmiku xayoo i komentarzy pod filmikiem. A jak dis chcial cos wiecej powiedziec/cos oprocz tego co jest znane z nim to byl zaskoczony jakby 1 raz o tym slyszal przez co dis nie mogl o tym mowic, bo skoro prowadzacy nawet nie wie o co chodzi to co ma mowic ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@nammah: Właśnie o dissie widziałem kawałek podcastu i już chyba na wstępie zaczął walić teksty z internetu, żeby przypodobać się widowni ale wyszło to strasznie żenująco. Zamiast nawet inteligentnie nawiązać do tych tekstów albo wyprowadzić te teksty na poważny temat, to chciał być śmieszny i zobaczyć jak zareaguje ale zapomniał, że nie jest w internecie xD
  • Odpowiedz