Wpis z mikrobloga

I anulowali mi Acqua Di Gio z Empiku ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale jako powód wskazując błędną cenę, a nie jakieś pitolenie że stan magazynowy się nie zgadzał czy coś, więc pytanie czy komuś w końcu faktycznie przyszedł albo chociaż idzie wg trackingu? Bo jeśli tak to czuję się pokrzywdzony xD a wiem że paru mirków pisało już że dostało nr trackingowy

Dzień dobry,

w związku z błędnym przypisaniem przez system komputerowy ceny w opisie towaru oraz w mailach wysyłanych w następstwie tego błędu w toku realizacji dotyczącej produktu Giorgio Armani, Acqua di Gio pour Homme, woda toaletowa, 100 ml nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia na tą pozycję.

Produkt będący przedmiotem zamówienia, w podanej błędnie cenie, nie występuje w ofercie Sklepu Internetowego empik.com.

Spółka prowadząca Sklep Internetowy empik.com uchyla się od skutków prawnych oświadczenia woli złożonego w toku realizacji zamówienia dotyczącego produktu Giorgio Armani, Acqua di Gio pour Homme, woda toaletowa, 100 ml w którym potwierdziła przyjęcie zamówienia do realizacji. Uchylenie od skutków prawnych oświadczenia woli następuje z powodu istotnego błędu, co do treści czynności prawnej.


#perfumy
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zimnok: no właśnie to nie jest takie pewne, bo ja dostałem informację o anulacji przed chwilą, a kupiłem w środę o 8.30 i nawet już było niby "w realizacji"
  • Odpowiedz
@Zimnok: no lecą, ja dostałem tego maila, jednocześnie zamówienie czeka na kompletację, a środki nie zostały zwrócone. No trudno, nie będę płakał za kilkoma dychami oszczędności na zapachu, którego i tak nie potrzebuję. ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marmite: sory kurde, zapomniałem że zamawiałem z odbiorem w empiku opłacony i dlatego nie mam trackingu do paczkomatow
Glupi ja xDD
  • Odpowiedz
@Zimnok: hm, no ale to i tak zaszedłeś dalej niż ja, bo ja też zamówiłem z odbiorem w empiku opłacone z góry i u mnie zatrzymało się na "w realizacji" nim anulowali. Więc jestem ciekawy co dalej tobie powiedzą
@Vhredny: kurde no, ale tną w #!$%@? w takim razie xD czemu u jednych ta cena jest nieprawidłowa a u innych nie? Aczkolwiek daj znać czy będzie jakiś update
  • Odpowiedz