Wpis z mikrobloga

razem z biomaxima najlepszy wynik polskiego biotechu i jeden z lepszych patrząc na szeroki rynek tego sektora, pokaz mi lepiej prosperująca spółkę


@Koronanona: co ty pitolisz, przeciez Biomaxima ma c/z 40
  • Odpowiedz
xD Biomaxima ma c/z 40


@lastro: zysk netto grupy kapitalowej za 2020r 7.787 mln zł, obecna kapitalizacja 184.398 mln, mi wychodzi c/z 23.68 na chwilę obecną po wzrostach w zeszłym tygodniu, wcześniej było poniżej 20.

Ale może stosujesz inna matematykę, taka dla ludzi którzy nie wiedzą czym jest kapitalizacja i porównują cenę jednej akcji. Ewentualnie nie potrafisz nawet sam znaleźć raportu rocznego i obliczyć wskaźnika, tylko sugerujesz się wskaźnikami z
  • Odpowiedz
zysk netto grupy kapitalowej za 2020r 7.787 mln zł, obecna kapitalizacja 184.398 mln, mi wychodzi c/z 23.68 na chwilę obecną po wzrostach w zeszłym tygodniu, wcześniej było poniżej 20.


Ale może stosujesz inna matematykę, taka dla ludzi którzy nie wiedzą czym jest kapitalizacja i porównują cenę jednej akcji. Ewentualnie nie potrafisz nawet sam znaleźć raportu rocznego i obliczyć wskaźnika, tylko sugerujesz się wskaźnikami z gówno stron typu biznes radar.

Iks de.


@Koronanona: Srawdzałem na investing i tam pisze 52, wiec nie #!$%@?. A nawet jakby bylo 20, to tez przeciez nie
  • Odpowiedz
@lastro: i #!$%@? mnie to boli ze sprawdzałeś na investing, jak jest po angielsku to jest poprawnie? Samemu sobie policzyć nie potrafisz?
c/z poniżej 20 dla innowacyjnej spółki biotech to jest nieziemsko mało. C/z 50 to średnia dla tego sektora i mając ta wiedzę możesz uznać spółkę za przewartościowana lub nie.

I nadal nie rozumiem na #!$%@? się pultasz o cenę akcji, jak spółka ma 1000 akcji po 1000 zł,
  • Odpowiedz