Wpis z mikrobloga

Czy ja żyję w matrixie?

To co się #!$%@? na PZU to jakiś żart jest do #!$%@?...
Liczyłem na spoko zysk a tutaj trzeba się chyba ewakuować i wziąć ten hajs co na zielono został.

#gielda #gpw
  • 47
  • Odpowiedz
@ykk1:

A ja #!$%@?ę. Uznałem, że to jest niemożliwe i mi się jeszcze śni. Teraz jak na to patrzę, że PZU dzisiaj najbardziej dostał ze wszystkich spółek na wigu po dobrych informacjach to ja nie wiem. #!$%@? nie rozumiem tego...

GPW to chyba jednak taka arena gladiatorów. Jak chcesz zarobić kasę na ,,pewnej" spółce to liczy się każda złotówka. Tu trzeba brać każdy zysk, który jest choć 0,1% powyżej kosztów prowizji
  • Odpowiedz
@Thorrand: chłopie to nie jest spółka na której zarobisz dziesiątki % w ciągu kilku sesji. Tutaj jest long term i zarobek na dywidendzie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thorrand: Ja tam trzymam, pieswdole. Siedzę na tym PZU od 30 Ziko. Z Orlenem miałem tak samo i pogoniłem za 62, później jak podjechał pod 70 to sobie w ryj plułem
  • Odpowiedz
Ja mam średnia 27 i #!$%@?. Jak zejdzie niżej to dobieram. Tutaj minimum co rok będzie 2 zł+ dywidendy. To wychodzi koło 7% brutto rocznie.
  • Odpowiedz
@ykk1:

Yup. Mam tego świadomość. Ale to działa w obie strony (a przynajmniej powinno) nie zarobię kilkudziesięciu % (choć miałem wczoraj 15% ale #!$%@? - nie zarobię XD), ale zjazd o 2 zł w kilka minut to już jak najbardziej, czemu nie xd

@Bomfastic:

Wiem, #!$%@? wiem, ale słabo to wygląda.

A w PZU mam w tym momencie 40% swojego portfela na spoko zysku więc trochę mnie to rusza, gdy
  • Odpowiedz
@ykk1:

Ja chcę #!$%@?ć na pierwszej lepszej górce. Widzę inne - lepsze spółki do zarobku w tym roku. Siedzę od 29 zł.

@DexterFromLab:

Na co Ty patrzysz kretynie
A co do ,,radzenia sobie" to odezwij się za rok - porównamy pity ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Trzeba być cierpliwym i #!$%@?. To nie biomed czy mabion że musisz #!$%@? siedzieć na telefonie 8h bo w ciągu kilku minut #!$%@? się na widły. Dzisiaj rano gruby postraszył i sporo ludzi osralo galoty, ale to już ich sprawa.
  • Odpowiedz
@ykk1:

Wiem stary, wiem. Dlatego nie wychodziłem z tego. Mam tutaj za duży % portfela i zbyt fajny zysk, żeby teraz pozwolić sobie na powrót do 27-30 zł i znowu czekać na magiczne wybicia.

Zwłaszcza, że widzę inne, lepsze miejsca do zarobku.

Długośc pisiora też chcesz porównywać? xD


@DexterFromLab:

Klasyk. ,,Nie radzisz sobie" - porównamy wyniki - ,,yyy, to niedobra jest".

A teraz #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@psi-nos:

A daj spokój - jak się nie emocjonować, zakładasz sobie pewne rzeczy i jesteś ich... niemal pewny. Wchodzisz na giełdę rano i widzisz jak kurs Ci #!$%@? wodospadem, gdy wszystko inne #!$%@? do góry.
  • Odpowiedz