Wpis z mikrobloga

#audio #audiofile #sprzetaudio

NAD C338 czy Rotel A12?

Zależy mi na dobrze brzmiącym wzmacniaczu, no ale mamy 21 wiek, więc trudno nie myśleć o sieciowości.

Pod tym względem rozbudowa Rotela wyjdzie drożej (Bluesound node 2i).

Na plus Rotela wygląd, NAD wygląda okropnie.

Co sądzicie?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MinusZero to masz nowe sprzęty to warto pojechać na odsłuch do sklepu. W tej cenie Masz jeszcze fyne audio f501 które mają świetne recenzje co do elac to nie wiem... Ja generalnie w nowym sprzęcie się nie lubuje :)
  • Odpowiedz
chrome cast audio


@MinusZero: Coś wybrałeś? Ja myślę nad NAD C338 i zastanawiam się nad jakaś alternatywą, bo jednak fajnie by było jak by ten sprzęt też jakoś fajnie wyglądał, a że jestem zielony w temacie to po kimś muszę skopiować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@kolezka1 nada na początku odrzuciłem bo mnie wystarcza klasyczny prosty wzmacniacz bez wodotrysków. Wahałem się między rotelem a audiolabem. Ostatecznie przeważyły kolumny bo sklep oferujący rotela miał kolumny elaca które brzmią bardziej detalicznie i mają mniej basu, przy dłuższym słuchaniu może być męczące. Drugi sklep miał dali ale nie oferował rotela. Z perspektywy czasu dobrze zrobiłem bo używam głównie bt do słuchania radia czy tidala a oprócz tego mam dwa wejścia
  • Odpowiedz