Wpis z mikrobloga

Chce kupić pierwszego Stalkera na steam, ale 70 zl to zdecydowanie za drogo xD
Na G2A stoją klucze za 10-15 zl i z chęcią bym kupił, ale nigdy nie korzystałem z tej strony i jakoś jej nie ufam. Można na G2A zapłacić normalnie przelewem bankowym? Nie będzie jakiegos bana od Gabena za klucze ze stronki? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry #kiciochpyta #g2a
  • 7
  • Odpowiedz
@Wookash071: Ja pare razy kupowałem na różne platformy, nigdy nie było problemów. Musisz zwracać uwagę na opinie sprzedającego, jednak zdecydowana większość z nich jest uczciwa. Ja preferuje płatność blikiem, ale mozliwe są tam też przelewy online
  • Odpowiedz
@Wookash071: Ta strona to ścierwo, znajomy kiedyś kupił gierkę i bez jakiegoś śmiesznego g2a shielda (gość go oszukał) nie mógł odzyskać pieniędzy. Masz kup sobie przykładowo fallouta nv: https://www.g2a.com/fallout-new-vegas-ultimate-edition-steam-key-europe-i10000046475002

Na górze strony pisze jebnitnymi literami że możesz spokojnie aktywować ten klucz w Polsce, lecz niżej (już nie tak bardzo rzucając się w oczy) masz informację drobny druczkiem po angielsku że tego produktu jednak sobie w naszym kochanym kraju nie aktywujesz (
  • Odpowiedz