Wpis z mikrobloga

Ciągle zastanawiacie się czy #pracowniktvn wierzy w te spiskowe teorie i ogólnie brednie które plecie razem z #jackowski, ja myślę że nie, on robi to wszystko dla pieniędzy, śledzę tego typa od lat, na początku nawet go lubiłem (około 2013-2014 roku) i pamiętam jak zawsze był wyrachowany, internet lubił Korwina ? Pyk w tym momencie Krzysio lizał 4 litery Korwinowi i startował w wyborach które przegrali, co zrobił wtedy Woźniak ? Zaczęło się podlizywanie PiSowi, bo jak pewnie kojarzycie PiS na początku swojej władzy był w miarę lubiany za to że realizuje program, no ale jak zwykle to bywa passa się odwróciła i zaczęło się krytykowanie, trwa do dziś, teraz nie pompuje żadnej partii itp, teraz ogarnął że dobrym zarobkiem są szury i doi ile się da, bo nie czarujmy się, gdyby skasowali mu kanał byłby nikim, spalił za sobą wszystkie mosty(jest tego napewno świadomy), żadna redakcja go nie weźmie, w internecie jest wyśmiewany, a który pracodawca chciałby takiego pracownika np załóżmy że faktycznie jest po tym prawnikiem, bo mi się wydaje że żaden.
Ps filmiki też pewnie teraz w prywatnych stare, aby nie dało się zweryfikować tego co mówił kiedyś a co dziś
#ator #bekazatora #wideoprezentacje
l3gend - Ciągle zastanawiacie się czy #pracowniktvn wierzy w te spiskowe teorie i ogó...

źródło: comment_1616511781LDfJPcHqVufldV3cGSlhVN.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@l3gend: Patrząc na komentarze to część widowni wierzy w te szurskie teorie co pozwala mu budować zasięgi, sam się zabezpiecza że to hehe seria rozrywkowa. Większość nawet nie weryfikuje co ona gada swojej serii komentatorskiej. Jeden z ostatnich filmików gdzie rzucił stwierdzeniem że Hiszpania zabiera ludziom mieszkania zbudował na ten temat całą wymyślną narracje(że ludzie będą nazywani burżuazją za posiadanie wielu mieszkań i tak będzie w PL) a w komentarzach ludzie
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: Widownia Atora bezgranicznie wierzy we wszystko co mówi, dodatkowo jeszcze się bardziej nakręcają niż to podaje sam Krzychu. Ostatnio serduszkował komentarz w którym widz stwierdził, że oni wiedzą, że Ator mówiąc o tym, że korona istnieje, i jest groźna tylko kamufluje swój przekaz, bo by go pewnie miażdżyli i kanał usuwali. Zastanawia mnie tylko na ile komentarze pod filmami Atora są moderowane, bo krytyczny komentarz pojawia się tam raz na
  • Odpowiedz
@l3gend: Nadal gada że PiS na początku robił dobrze, ale przyszedł Morawiecki i od tego się zaczęło złe rządzenie. Oczywiście Morawiecki to wychowanek elit który bez żadnego wykształcenia kierunkowego został mianowany prezesem banku i w ogóle wcześniej doradzał Tuskowi. Nie zapominajmy o słynnym cytacie o #!$%@? za miskę ryżu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@l3gend: Typowy szur-sekciarz, brakuje tylko otworzenia własnego sklepiku z magicznymi artefaktami (artefucktami) typu uzdrawiająca fiolka z własnym moczem z 500zł albo boskie laczki leczące z grzybicy.
  • Odpowiedz