Wpis z mikrobloga

Mireczki, myślę sobie, żeby po zakupie PS5 zainwestować w końcu w PS Plus. Aktualnie na PS4 moje konto PS Network jest na Amerykę. Zostawić czy zmienić/założyć nowe na Polskę? Coś się bardziej opłaca, czy raczej bez różnicy?

Pamiętam, że kiedyś miałem problem, bo ściągając Hidden Agenda z amerykańskiego sklepu nie miałem języka polskiego i nie dało się zagrać z rodzicami. Jakieś obejście tego, gdybym zostawiał konto US?
Poradźcie ( ͡ ͜ʖ ͡)
#ps5 #ps4 #psplus
  • 8
@ironlelele: zakładałem będąc w USA :P wróciłem do ojczyzny, a konto zostało. Gdzieś mi tu kiedyś mignęło info, że jest taniej, więc teraz rozważam czy nie wykorzystać okazji, ale jestem zupełnie zielony w temacie PS Plus, więc może są jeszcze jakieś inne plusy/minusy, o których chętnie się dowiem
@rowerek404: ok, dzięki :) dla mnie gry po angielsku to nie problem. Jedyna sytuacja to właśnie ta Hidden Agenda, gdy chciałem zagrać z rodzicami, ale rozumiem, że tego nie da się obejść i jest ryzyko, że niektóre gry nie będą miały polskiej wersji.
@packo: No właśnie próbowałem zmieniać język konsoli i jeszcze jakieś inne rzeczy. Dawno to było, ale ostatecznie chyba kupiłem w jakiejś promocji z polskiego konta.
@krzysztofer77: to niektore gry maja dostepne jezyki z jakiej lokacji kupujesz. Ja mieszkam w Norwegii i rzadko kiedy mam gry po polsku, to chyba juz od wydawcy zalezy. Czasem jest mozliwosc po polsku, ale najczesciej jest angielski lub jezyki skandynawskke.