Wpis z mikrobloga

Pies sąsiada bez smyczy rzucił się na mojego, gdy koło niego przechodziłem (myślałem ze ma smycz).

Włączył mi sie defence i widzac jak ten pies próbuje mojego rozszarpać, zwyzywałem gościa od #!$%@? i widząc jak on do mnie startuje powiedziałem że zaraz zadzwonie na policje, bo chciałem uniknąć wpierdzielu.

Dzisiaj zaczyna sie mikro lincz na całą klatkę z docinkami personalnymi, bo śmiałem bronić swojego psa przed pogryzieniem.

Jestem nienormalnym sąsiadem, przeciez to oczywiste ze psy powinny biegać bez smyczy.

Gdybym widział ze nie ma smyczy bym ominął szerokim łukiem.

Zabijcie mnie please.
Pobierz szaolny - Pies sąsiada bez smyczy rzucił się na mojego, gdy koło niego przechodziłem ...
źródło: comment_1616452769ccVmpIFVkbmfnzeWfqh30s.jpg
  • 9
@TrollingMasterNinja wiesz no, dla niego to ja podszedłem z moim psem, i jeszcze zwyzywalem i groziłem policją ( ͡º ͜ʖ͡º) A to ze jego pies byl bez smyczy i sie rzucil to nic nie znaczy przeciez. Moglem nie przechodzic kappa
@szaolny karteczki jak w przedszkolu, domaluj mu na tej kartce #!$%@?, a pod rysunkiem wstaw kropeczki, a pod nim (podpisano) - to będzie adekwatna odpowiedź ( ͡º ͜ʖ͡º) I jak wyżej, kup sobie gaz i w razie zagrożenia użyj.