Wpis z mikrobloga

Podoba mi się, że jak shortuję tesle to mam jednocześnie ekspozycję na btc, na którym też jestem niedźwiedziem. Dzięki elonowi upraszczam sobie strukturę portfela. Straszna cisza dzisiaj na tagu, stąd gównowpis.
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
@goferoo: o to spoko. Ja nawet mam copy trade na takiego kolesia co robi podobnie jak ty i ma świetne wyniki. Dzięki shortom zawsze niweluje straty na korektach w zeszłym roku ogarnął 100% zysku. Na krachu nie stracił nic a w tym mimo korekty na przełomie lutego i marca już wywalił +30%. Zawsze zarabia i zawsze zachodzie w głowę jak on to ogarnia. No i tego typu traderzy trzymają shorty nie
  • Odpowiedz
@goferoo: nie jest moim ulubionym traderem ale jest za to bardzo ciekawy. Ma podejrzanie dobre wyniki i tego się właśnie w nim najbardziej obawiam. No ale dlatego mam właśnie wielu traderów. Jedyny minus tych platform jest taki że raczej nie ma sensu dorzucać na traderów mniejszych kwot bo system nie ogarnia i najlepiej jest dać minimum 500$ za każdym razem. Ewentualnie jak jakiś trader przebudowuje portfolio to można sypnąć mniejszą kwotą,
  • Odpowiedz