Wpis z mikrobloga

Cześć, mam taki problem, że jak podłączam USB do komputera albo zruszę lekko już wcześniej podłączone USB to komputer się freezuje. Nie za każdym razem oczywiście, ale taka sytuacja ma miejsce 1 raz na kilka dni. Myszka i klawiatura nie reagują, nawet się nie świecą jakby nie były podłączone, a monitor wciąż wyświetla, ale obraz też jest zatrzymany, bo nawet godzina się nie zmienia. Zostaje mi wtedy tylko wyłączenie komputera przyciskiem, bo na nic innego nie reaguje. Czym to może być spowodowane, komputer jest jeszcze nowy i na każdą rzecz mam gwarancję, ale nie wiem, czyja to jest wina. Jak ktoś miał taki problem to proszę o pomoc!
#komputery #pcmasterrace #informatyka #pomocy
  • 3
  • Odpowiedz
@wypokowy_expert: Nie ma różnicy jakie urządzenie podłączam, a komputer składał sklep więc nie wiem czy jest wszystko poprawnie złożone. Też zdaje mi się, że to wina płyty głównej, ale wole mieć 100% pewność za nim oddam na reklamacje.
@Norskee: Gniazdo nie jest raczej rozwalone, co więcej testowałem to i jak coś musiałem podłączyć to podłączałem do innego gniazda i efekt jest taki sam.
  • Odpowiedz