Wpis z mikrobloga

#ey #big4 #praca #pwc #deloitte #kpmg
Jestem na pierwszym roku studiów (finanse i rachunkowość) i chciałbym aplikować do EY we Wrocławiu, opinie są różne, wielu mówi, że EY GDS to nie jest prawdziwe EY. Chciałbym zdobyć jakieś tajne doświadczenie bo myśle ze praca tam dużo by dała. Mógłby ktoś powiedzieć jak wygladą proces rekrutacji oraz praca w audycie lub doradztwie podatkowym? Ciekawi mnie też czy zatrudnienie jest stabilne i jak się tam ogólnie pracuje. Wiem, że wiele negatywnych opinii może wynikać z tego, że ludzie inaczej wyobrażali sobie tę pracę. Jak jest w rzeczywistości? Polecacie? Zastanawia mnie też fakt że jest to GDS i jak to się ma do pracy. Liczę na wyczerpujące odpowiedzi.
  • 1
@szymq01: jeżeli pod tym skrótem GDS kryje się shared service EY, to to nie jest prawdziwe EY. Jeżeli działa to tak jak SSC w innych firmach big4, to będziesz masowo wykonywać procedury, które można maksymalnie usystematyzować. Podkreślam: masowo. Ilościowo bardzo dużo pracy, która jest względnie prosta i po krótkim czasie mało rozwijająca, dlatego rotacja ogromna.