Wpis z mikrobloga

@ks2m: A jeśli bym zapytała sprzedawcę o IMEI, to dałoby radę stwierdzić, czy to oryginał? Czy to raczej nie ma sensu? Jestem zielona jeśli chodzi o kupowanie używek
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nie_tutaj: nie lepiej dorzucić te 3-4 stówki do x? Też chciałbym kupić jakiś iPhone używany i właśnie nie mogę się zdecydować. Myślisz że 8 płynnie działa na aktualnym sofcie? Da radę pograć w jakieś bardziej wymagające gierki ?
@quzko: X ma bebechy 8ki. Szczerze miałem ok rok temu X i w miare on działał. Gierki typu Pubg/cod mobile/dbd mobile/asphalt 9 działały ok. Szczerze na te czasy minimum to XS...Ewentualnie XR, ale tu masz zwykłego leda.
@quzko: jeśli miałbym brać 12, to tylko zwykłą, ale to moje zdanie bo mam wielkie łapska i 5.4 cala wyświetlacz, jest dla mnie za mały...a te 6.1 w zwykłej 12 jest spoko. Chociaż z 12 bym się wstrzymał do 13, a to jeszcze pare miesięcy do premiery. Wiesz jak to jest z "nowościami" w iphone'ach, ale liczę na mniejszy notch i odświeżanie min 120hz. Sam korzystam z 11 i jest spoko,
@MercedesBenizPolska: Mirek chyba szuka nowego, ale z drugiej strony @nie_tutaj mam do sprzedania używke za 550zł do lekkiej nego, co prawda tył jest pękniety i bateria już nie domaga bo ma 79% kondychy ale 500zł i masz to wymienione i za 1000zł masz dobry telefon. Osobiście wymieniłem 8 na 12 pro i co oczywiste jest spora różnica w zdjęciach i w samym działaniu systemu, to w aplikacjach ciężko zauważyć różnice. Łap