Wpis z mikrobloga

Witam,
Kiedyś oglądałem za gówniaka w tv jakieś 15-20 lat temu pewien film i ni #!$%@? nie mogę go znaleźć.
Film ten podejrzewam że był z lat 90, początku XXI wieku produkcji chyba amerykańskiej. Niestety nie potrafię przypomnieć sobie żadnego aktora czy aktorki grających w tym filmie.

Opowiadał o mężczyźnie, białoskórym żeby doprecyzować, który nabył pewnych niezwykłych zdolności, nie pamiętam niestety w skutek jakich wydarzeń. Na przykład gdy był w barze ze znajomymi, usłyszał dzwoniący telefon koleżanki, zanim on rzeczywiście zadzwonił. Przewidział również chyba niewielkie trzęsienie ziemi, które nawiedziło miasteczko, w którym działa się akcja. Z grającego radia odczytał nadawany szyfrem kod wojskowy i przekazał wojsku żeby go zmienili, ponieważ jest za prosty do rozszyfrowania.
Ostatnie co pamiętam, to był przesłuchiwany przez wojskowych i jedno z pytań dotyczyło o liczbę planet w układzie słonecznym.
Gdyby ktoś znalazł tytuł filmu było by zajebiście

#film #kino #pytanie
  • 62
@mantorras: A to noe było tak że gość potrafił przewidzieć przyszłość ale tak do paru minut? Za to jakiejś lasce potrafił już mega do przodu i jej szukał?
@mantorras: Film o podobnym scenariuszu nazywa się Teoria spisku z 1997 z Melem Gibsonem, oglądałem to za dzieciaka, wiec już pamiętam przez mgłę. Też był wątek prostego chłopa, który nagle (bez spoilerów dlaczego) stanął się geniuszem i wymyślał różne takie. Może odświeżę dzisiaj go