Wpis z mikrobloga

#keto

Wszedlem w kilka tygodni w keto. Teraz zapodałem sobie głodówkę. Dobijam do 48h i kuźwa jest mi lżej jak na 1800kcal na lowcarb. Zastanawiam się jak długo trzymać. Mam troche fatu do redukcji i chyba celuje w jeden tydzień. Ktoś jakieś tipy na co uważać przy poscie/wychodzeniu z postu?
  • 9
  • Odpowiedz
@pussi_magnet: kończ ten post i chudnij normanie, zdrowo na keto a nie się katujesz. 48h starczy. Wychodzisz chudym mięsem w małej ilości ale to się tyczy krótkiego postu a nie wiem jak tydzień.
  • Odpowiedz
@pannakota: Podalem przyklad jak siedzialem na lowcarb ( ͡° ͜ʖ ͡°) i uwierz mi ze pierdzielenie dorosly facet 1.8k to za malo mnie nudzi. Kazdy jest inny. W moim wypadku przy 3-4 treningach tygodniowo zero mam w okolicach 2200 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pussi_magnet: @pannakota: to prawda, mój brat (100 kg, 195cm) ma ppm na poziomie ~2000, a redukował na 2300 przy 4 treningach w tygodniu. Zawsze myślałam, że chłopy to mogą spokojnie się obżerać bo pewnie jedzą 2 razy tyle co ja :P a tu okazało się, że niekoniecznie, o ile nie są na świńskiej masie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pussi_magnet: zasada jest taka, im dłużej tym lepiej. Jeśli dasz radę 72h to spróbuj. Jeśli spotkasz się z bólem głowy, uczuciem omdlenia, osłabieniem to jest twój limit, zaś jeśli doskwiera ci TYLKO głód to jest ok.
  • Odpowiedz
@pussi_magnet: Tak jak z każdą skuteczną strategią odchudzania nie chodzi o to żebyś teraz się przycisnął a później wrócił do tych samych norm i nawyków. Tylko żebyś wypracował taki model żywienia który zostanie z Tobą na zawsze. Jeżeli głodówka od czasu do czasu jest dla Ciebie ok to Sobie ją stosuj w takiej formie i długości w jakiej zamierzasz ją stosować w przyszłości przy zdrowej wadze.
  • Odpowiedz