Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Gdyby się ktoś zastanawiał.

Rozmiar L

RC 120 bez tarcz dzisiaj trafił do magazynu EU. Za tydzień ma być na stronie.

RC 120 z tarczami niedostępny i nic nie wiadomo o dostawach

Ja dzisiaj wyrwałem o 7 jedną sztukę całkiem przypadkowo. Zdarzają się sytuacje, że anulują zamówienie mimo opłacenia?
#triban #decathlon
  • 8
  • Odpowiedz
@biker89 Ja miesiąc temu wyrwałem online RC520. Dwa tygodnie po zakupie dowiedziałem się, że mieli błąd i roweru nigdy nie było. Bardzo trudno było uzyskać informację czy i kiedy będzie dostępny. Nie dopuściłem do anulowania, udało mi się skontaktować z kompetentną osobą, która przypilnowała by rower przy następnej dostawie został przypisany do mojego zamówienia. Udało się i dokładnie miesiąc od złożenia zamówienia rower dojechał. Jak ci zależy, bądź uparty i nie odpuszczaj.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KrileFisher: Zobaczę co się będzie działo. Teoretycznie do 19.03 powinien być od odebrania. Jak nie będzie to będę ich cisnął, że w takim razie poproszę wersję z tarczami bez doplaty
  • Odpowiedz
@biker89: 15.03 kupiłem sztukę RC 120 w rozmiarze M z tarczówkami, https://i.imgur.com/GThJShT.png, kiedy pytałem o te bez - nie potrafili mi powiedzieć twierdząc, że nie wiedzą kiedy będzie i czy w ogóle będzie dostawa, za to przekazano mi, że do magazynu we francji dzisiaj wpada 100 L, a 100 M dopiero 29.03. To bardziej przypomina polowanie niż świadomą przemyślaną akcje...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@biker89: pewnie są wieksze freaki niz ja, ogolnie zacznij od kompletnosci, samego stanu wizualnego, popatrz czy kola dobrze siedza, czy nic sie nie dzieje z widelcem (nie ma wymuszek itd) popros zeby Ci napomowali na 8 barow i zrob pare kolek, zobacz czy przerzutki chodza i wchodza jak powinny z tarczowkami wiem ze bywaja problemy - przod tyl, nie wiem jak z klockami ale pewnie warto sprawdzic
  • Odpowiedz