Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: To, że Bidon jest katolikiem, nie znaczy, że jest gorszy od Trumpka xD
Ja np. nie lubię ich obuch, ale wg mnie lepszy jest Biden, gdyż nie wspiera PiS-u i może w końcu se on głupi ryj rozwali.
To się nazywa polityka - wybieranie mniejszego zła. xD
  • Odpowiedz
To, że Bidon jest katolikiem, nie znaczy, że jest gorszy od Trumpka xD


@PoteznaDukielka: Nikt tutaj nie mówi na temat Trumpa i nie chodzi tutaj akurat o niego ;)

Ja np. nie lubię ich obuch, ale wg mnie lepszy jest Biden, gdyż nie wspiera PiS-u i może w końcu se on głupi ryj
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_:

W skrócie - chodzi o to, że lewaczki z wykopu ( i nie tylko) mają beke z tak zwanych "katoli" a ja jedynie pokazuje, że ich "przywódca" Prezydent Joe Biden jest 100% katolikiem i jakoś z niego się nie śmieją, ale ze zwykłych obywateli już tak.


Joe Biden, co śmieszne, jest prawicowcem (Choć na lewo od Trumpa), więc ciężko nazwać go przywódcą lewicy.
Na pewno nie jest
  • Odpowiedz
Ale pozytywem jest to, że mimo wszystko dzięki temu Trumpa obalili, gdyż to mogło się źle skończyć - dla świata


@PoteznaDukielka: mm..?( ͡º ͜ʖ͡º) Co masz na myśli przez - "mogło się źle skończyć dla świata"?
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_:
A no Trumpek #!$%@?ł różne rzeczy - kwestia czasu aż coś znowu by odwalił (w sumie już odwalił - szturm na Kapitol xD)
Bo m.in:
- Trump był bardzo pro izraelski i zaostrzał konflikt na Bliskim Wschodzie (gdyby nie to, że już teraz połowa Bliskiego Wschodu jest podrążona przez USA w wojnie domowej, to by właśnie się teraz pogrążyła xD)
- Jego próba uspokojenia konfliktu Koreańskiego spełza na niczym - po tymczasowej stabilizacji konflikt znów się zaostrza, bo Trump zignorował KRLD (choć tutaj wybór Bidena może pogorszyć sytuacje - ale pożyjemy zobaczymy)
- Polityka Trumpa wobec Chiny
  • Odpowiedz
@PoteznaDukielka: Ok, Dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieje, że tak samo wypunktujesz Prezydenturę Bidena ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Gdyby tak analizować, to każdy prezydent miał coś za uszami ¯\_(ツ)_/¯
Miłego dnia życzę :)
  • Odpowiedz