Wpis z mikrobloga

Mamy dzisiaj piękny dzień 10 marca... Z tej okazji Google przygotowało dla nas bardzo wyjątkową grafikę.

Ha, nie dla psa, dla pana to... Skoro dzisiaj nie ma ŻADNEGO ważnego święta, to można podlizać się chińczykom, tworząc grafikę wychwalającą datę urodzenia jednego z nich, który wynalazł maskę N95. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Szczęśliwego dnia nic nieznaczących mężczyzn.

P.S. Jako że wykop zepsuł obrazki, to wrzucam tutaj linka do google doodle:
Google Doodle

#dzienmezczyzn
greedy_critic - Mamy dzisiaj piękny dzień 10 marca... Z tej okazji Google przygotował...

źródło: comment_1615358878k5sCV6fQEEldc9KvF4gDZ5.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
@perf2711: Ja sama nie wiem, kiedy składać życzenia - czy we wrześniu, czy w marcu xD mam sobie wybierać, kto jest - według mnie - facetem, a kto chłopcem? No i jeszcze czy w światowy, czy w krajowy dzień. Od podstawówki jest wpajane, że wrzesień. Ten dzisiejszy dzień to istnieje w mojej świadomości od kilku lat, kiedy jakoś zaczęto to podkreślać w mediach po dniu kobiet.

Ale na dzisiaj coś
  • Odpowiedz
@greedy_critic: maseczki nie działają i są reliktem medycznym nie mającym zastosowania nawet na sali operacyjnej

dlaczego google promuje nienaukowe voodoo i gardzi mężczyznami którzy stanowią większość programistów tej firmy napędzając ją?
  • Odpowiedz
@greedy_critic: UGA BUGA TY GUPI PRAWAKU DZIEŃ MENSZCZYZN JEST 19 LISTOPADA

No chyba że napiszesz tego posta 19 listopada to UGA BUGA TY GUPI PRAWAKU DZIEŃ MENSZCZYZNY W POLSCE JEST OBCHODZONY 10 MARCA

Tu macie doodle a okazji dnia
  • Odpowiedz