Wpis z mikrobloga

Witam,
Odradzam zakupy w sklepie Vapetechpoland. Po raz drugi zamawiając premix dostałem otwarta butelkę, natomiast zabawa się skończyła w momencie gdy dostałem premix Fizyy otwarty i rozcieńczony, brak smaku, zero. Oczywiście pomoc sklepu powiedziała ze mogę pocałować sie w dupe bo premix już otwarty - #!$%@? z tym ze przyjechał taki. Fizzy truskawka - albo VTP #!$%@? klientów bez wazeliny, albo źle magazynują premixy, bo premix za 70 zł smakować musi tym bardziej ze kupiłem u nich inny smak Fizyy i jest w pyte, smak 200%. Jeszcze jedna uwaga i ciekawostka, ta #!$%@? truskawka przyszła mi w chińskiej butelce, etykieta trochę odchodziła od butelki, natomiast ten drugi dobry w oryginalnej gorilla, etykieta siedzi na butelce. Co o tym myślicie? Trochę mi ciśnienie podnieśli bo drogi płyn, a #!$%@? smakuje, leży już 2 tydzień i się przegryza w nadziei ze niby coś - a jeden wielki #!$%@?
#vape #premix #premixy #wapowanie
  • 5
  • Odpowiedz
@karolek060: wejdź sobie na youtube i zobacz jakie pajacyki zarządzają tym sklepem. Ogółem jako ze kupione przez internet to możesz chyba zwrot zrobić normalnie. :)
  • Odpowiedz
  • 1
@karolek060:
Właśnie chyba lipa, bo każdy człowiek kupując premix i nie paląc zerówki wlewa od razu sobie szota do tego i oni mi to na bank odrzucą, bo już wlałem i będzie ze przecież użyte, poza tym No wlałem z 8 ml juz do tanka, bo przecież trzeba było jakoś stwierdzić ze jest jakiś wałek. Ogółem zostałem chyba #!$%@? po prostu na 70 zł i wydaje mi się ze ciężko będzie
  • Odpowiedz