Wpis z mikrobloga

Myślałem, że taki dzień kiedyś nastąpi.
Czy chciałby ktoś kupić moje konto w Genshin Impact? :) Jako, że to brać wykopowa sprzedałbym taniej niż na allegro. W cenie - trzech dziewiątek :D
Jak widać na obrazku 8 postaci 5*, z czego cztery posiadają C1 (w tym Ganyu - najlepszy dps w grze, która ma dodatkowo Amos Bow :) ). Postaci na 70+ lv mają dobre artefakty, niektóre postaci wręcz wzorcowe.

Spędzam w tej grze zbyt wiele czasu i chyba muszę zdecydować się na ostre kroki ;)
Sprawdziłem ceny i myślę że tysiąc bez 1zł to spora promocja. Dodatkowo macie pewność, że nikt nie zrobi was w bambuko :)

Jeśli macie jakieś pytania piszcie :)

#genshinimpact
Mr_Lewy - Myślałem, że taki dzień kiedyś nastąpi.
Czy chciałby ktoś kupić moje konto...

źródło: comment_1615142182gg0RRPidVOvfgXJHP96aAt.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Mr_Lewy tylko 999? Po tym jak przejrzałem te oferty które są na allegro to powiem że coś tanio a jak tak patrzę na bronie i ilość postaci to zgaduje że gotówki nie żałowałeś ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@SandalzJezusa: Jeśli nikt nie zgłosi się tutaj, to wystawię na allegro albo na ebay o kilka stówek drożej, ale mam jakoś sentyment do wykopu i nie chcę zdzierać kasy z wykopków i na nich zarabiać :D
  • Odpowiedz
@McRoyal: Jednak trochę władowałem w tę grę (chodzi zarówno o czas jak i pieniądze, no i związałem się emocjonalnie z grą i community), przez co ciężko będzie mi ją tak po prostu odinstalować. Nawet teraz, po decyzji że to rzucam, robię daily questy i spalam resign bo szkoda mi marnować je na koncie ;)

@jombsik: Dzięki za te słowa! :)
  • Odpowiedz
@Mr_Lewy: Nie szkoda ci sprzedawac tego konta? Nie probowales ograniczyc granie do 15 minut(daily+resin)? Albo poprostu wracanie tylko wtedy jak wyjdzie jakis wiekszy patch z nowym regionem. W sumie i tak nie ma nic obecnie do roboty jak sie jest 50+ AR.
  • Odpowiedz