Wpis z mikrobloga

@dwapalcewnatalce: też mam idasena i nie ma na co narzekac. Podobno synchronizacja z bluetoothem jest ciulowa, ale nawet nigdy nie probowalem tego uzyc. Co do kijowego blatu o ktorym pisze @LosoweKontoLosowegoWykopowicza: mozna kupic sam stelaz, ci idioci nawet tego nie sprawdzaja ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja od siebie moge polecic zestaw idasen/karlby, od ponad roku nie brakuje mi przestrzeni na biurku
  • Odpowiedz
@dwapalcewnatalce: Ja mam ten „z zestawu”, 160x80. Mam zaczepione dwa uchwyty na monitory, póki co się trzymają ¯\_(ツ)_/¯ Z parowaniem bluetootha nie mam w ogóle żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@dwapalcewnatalce: tak, możesz sobie zamontować praktycznie co chcesz, maksymalna szerokość stelażu to 146 cm tak jak na stronie ale da się go zwęzić bo masz kilka różnych otworów których możesz użyć przy składaniu ramy. 130 nie powinno być problemem.
  • Odpowiedz
@chem4tic: dzięki za pomoc, ogólnie w ikei są blaty do tego biurka tylko 120x70 i 160x80, które są troche tandetne, widziałem w marketach budowlanych że maksymalna długość blatów drewnianych to 60-65cm, nie znalazłem większych za mniejszą kwotę, mówisz że 130~~ x 60-65 wejdzie?
  • Odpowiedz
@dwapalcewnatalce: tak jak pisałem, ja mam blat kuchenny karlby który ma szerokość 63 cm i pasuje idealnie. Wystarczyło pomierzyć i wywiercic odpowiednie dziury pod sruby do mocowania. Rozstaw srub to jakies 40 cm a te "ramiona" mocowane do blatu mają jak widać jakieś 43 cm (pic rel). Więc żeby nic nie wystawało to powiedziałbym że minimalna głębokość blatu to 45 cm, przy czym trzeba też wziąć pod uwage, ze na dole
chem4tic - @dwapalcewnatalce: tak jak pisałem, ja mam blat kuchenny karlby który ma s...

źródło: comment_1615166022tdZtSy19F0drCSuJcqT6jS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@chem4tic: @dwapalcewnatalce: pobawię się w górnika trochę i odkopię, bo też mam pytanko. Jaką długość blatu ostatecznie ogarnęliście? Ja się przymierzam do biurka elektrycznego i IDASEN jest na topie, ale straszna lipa, że mają tylko 120x80 albo 160x80 - jedno za małe, drugie sporo za duże. Idealnie pasowałoby mi 140x80, ale Pani w Ikei poinformowała mnie, że niby nie pasuje 140tka, a poza tym przy niestandardowych blatach traci się gwarancję
  • Odpowiedz
@grzybiorze: ja tak jak wyżej pisałem, mam blat 186 cm. Możesz spokojnie kupić sam stelaż IDASEN i dołożyć do tego blat jaki Ci pasuje. Stelaż ma kilka otworów które pozwalają na swobodną regulację szerokości, to jest ten sam stelaż dla blatów z zestawu (120 albo 160), wystarczy go tylko skręcić na wąsko. Więc dobór blatu pod preferowaną szerokość nie jest żadnym problemem, jedynie musisz samodzielnie nawiercić otwory pod mocowanie stelażu do
  • Odpowiedz