Wpis z mikrobloga

Od kiedy inpost nie wysyła sms z kodem odbioru tylko sam mail? Zamówiłem coś z olx, płatność przez tą nową opcję, wysyłka do paczkomatu i teraz przez przypadek zauważyłem, że kod odbioru przyszedł na maila, a sms żadnego nie dostałem. W mailu jest oczywiście podany też poprawny numer telefonu oraz kod qr.
#inpost #paczkomaty #paczkomat #olx #pytanie
  • 13
  • Odpowiedz
@NagiMiecz: Hmm. No apke mam na telefonie, kiedyś coś tam nią otwierałem zdalnie paczkomat. Ale chyba tylko tyle. Zawsze dostawałem sms z kodem i teraz też liczyłem, że tak będzie. Gdyby nie przypadek to bym przeoczył tego maila.
@MechanikIMIR: @HBVST: Mam aplikację cały czas zainstalowaną ale żadnego powiadomienia z niej nie dostałem.
Jak wrócić do powiadomienia sms z kodem?
  • Odpowiedz
@Vadzior: Powiadomienia sms zostały chyba wyłączone z powodu licznych oszustw osób które podszywały się pod inpost. Kiedy paczka będzie gotowa do odbioru powinno Ci się pojawić powiadomienia, poszperaj może coś w ustawieniach lub zainstaluj jeszcze raz :)
  • Odpowiedz
@HBVST: @MechanikIMIR: @NagiMiecz: Dobra już wiem chyba o co chodzi. Aplikacje zaktualizowałem i musiałem zaakceptować regulamin (pewnie jakaś aktualizacja) i w appce widzę teraz swoją paczkę. Mam nadzieję, że powiadomienia będą normalnie przychodziły teraz.

W appce mam włączone powiadomienia w tym całym iosie też dla tej apki.
  • Odpowiedz
@Rruuddaa: No chyba nie, mam sporo sms z tamtego roku. Być może ściągnięcie aplikacji jest takim punktem który blokuje sms i zastępuje je powiadomieniem z appki. Bo appke ściągnąłem parę miesięcy temu.
Ale już sobie sms włączyłem.
  • Odpowiedz