Wpis z mikrobloga

Daily reminder, że dla normików osoba, która nie wychodzi z domu nie zasługuje na miano człowieka. Odczłowieczenie zawsze było pierwszym stopniem do masowych ludobójstw we wszystkich radykalnych ideologiach. Tak, przeciętny człowiek opowiada się za holokaustem przegrywów i nawet się z tym poglądem nie kryje.

#przegryw
K.....u - Daily reminder, że dla normików osoba, która nie wychodzi z domu nie zasług...

źródło: comment_1614609197yKvxvNWXhRWpmXnJSUPMGx.jpg

Pobierz
  • 14
@KorwinizacjaPrzelyku chyba nie zrozumiałeś przekazu tego komentarza, wydaje mi się że jesteś zaślepiony i zakompleksiony dlatego jeśli ktoś mówi o czymś ci bliskim to cie dotyka i ciężko ci zrozumieć prawdziwy sens wypowiedzi
@KorwinizacjaPrzelyku Brak wychodzenia z domu źle działa na psychikę człowieka, jeśli to trwa już rok czasu to mogą zajść nieodwracalne zmiany na bani i ktoś kto się na to godzi musi bardzo siebie samego nie szanować i w ten sposób zamiast pomyśleć o samym sobie to staje się podludziem. Nie wyobrażam sobie żebym przez całym rok nie widywał się z ludźmi, samo to że nie mogę iść na większą imprezę czy do
@Quenas:

Brak wychodzenia z domu źle działa na psychikę człowieka

Mów za siebie, dla mnie i dla wielu ludzi na tym tagu to ukojenie i odpoczynek psychiczny, a wychodzenie jest męczące.

Nie wyobrażam sobie żebym przez całym rok nie widywał się z ludźmi

Tutaj ludzie siedzą w piwnicy przez 30+ lat, a ty wyjeżdżasz, że nie możesz wytrzymać bez imprezki.

Z resztą po co ja to tłumaczę, ktoś kto nazywa innych
@KorwinizacjaPrzelyku Długo nie wychodziłem z domu i dopiero jak zacząłem to zauważyłem że o wiele lepiej mi się żyje. Definitywnie nie były to słowa skierowane do osób które od 30 lat siedzą w domu tak jak nawiązałem w pierwszym komentarzu i się pultasz bo naruszam twój porządek świata a niestety nie kończy się on na czubku twojego nosa.
@KorwinizacjaPrzelyku:

przegryw: ha! #!$%@? normiki nie moga wyjsc z domu i cierpia. Frajerzy, ja nie wyszedlem od 2137 lat i zyje. Jestem zajebisty.
Normik: spadaj i daj zyc innym, bo jak tyle nie wychodzisz z domu, to cos z toba nie tak.
Przegryw: olaboga atakujo, ponizajo, przesladowanie, eksterminacja, nazis, hipokryzja i zaslepienie normictwa!!!