Wpis z mikrobloga

uszata menda dziękuje nieistniejącym fanom za pomoc w zgłaszaniu à la stalkerów, khyyyyy, śmiaś mi się chce ogunie z tego

DEBIL OGUNIE NIE WIE, że stalking może zgłaszać tylko osoba nękana, a niby fanowie to co najwyżej mogliby zgłaszać się jako świadkowie w sprawie.

aha a sprawy związane ze stalkingiem jakoś trudno w Polsce ruszają, więc niech ta uszata wesz niech nie gada, że "noo poszedłem na policję i już się zajmują"

to takie kutkie info do ciebie, nasz największy fanie, znaczy się Uszatronie

#bonzo
  • 13
@Tykadnik: dokładnie tak jak mówisz, Finie. Żeby prakatura wzięła sprawę stalkingu przez nintenet, Uszok musiałby mieć oskarżyciela posiłkowego, bo trudno się zbiera dowody w sieci, a za papugę trzeba many-many, 300-400 zł za godzinę (100-130 Harnasiów ogumie). Dodatkowo Uszok musiałby udowodnić, że stalker zagraża jego zdrowiu, życiu. Akat już o tym blikowałem, nie mylmy stalkingu ze zwykłym kręceniem beki. Bęc!
@Hepburn: ale to akat niemożliwe... za co wyroki? Za kresenie beki? To musieliby pół polski skazać i co drugą podstawówkę zamknąć. Każdy kresi bekę, jeden z BONZO, drugi z kogoś innego. Uszok zagrożenia od nas, Finów, nie czuje przecież
@Hepburn: akat składaj pozwy cywilne jak chsesz, akat mój tata jest radcą prawnym. O znieważenie możesz złożyć zawsze, prognozuje 2-3 lata procesowania się, oczywiście fini będą regularnie na L4, trzeba będzie odraczać rozprawy, a odroczenie to many-mamy. Najpierw będzie wynajęcie biura detektywistycznego do zebrania materiału i identyfikacji urzytnikow. Oczywiście fini będą się bronić, pokazywać sądowi filmy z groźbami nożu i tasaku, pewnie tez Uszok zostanie wezwany na świadka i pierwsze pytanie:
@Hepburn: ja nie będę utrzymywać, że kręcenie beki jest uzasadnione moralnie. Ale wymaganie horrendalnych odszkodowań za ten proceder jest pomysłem jak z księżyca. Akat zapytałem taty - podejmie się tej sprawy za 120 tys netto (połowa idzie ma detektywów). Wyrok skazujący to jedno, a egzekucja to drugie. Wydaje mi się, ze hejtujacy fini nie posiadają domów i kont bankowych z 7-cyfrowymi kwotami na nich. Życie życiem, a beczka dalej się kręci.