Wpis z mikrobloga

Muszę pochwalić Fiberlogy. Trafiła mi się wadliwa szpula EasyPLA. Trzy razy musiałem rozbierać hotend, bo blokowała się w ekstruderze. Jak się okazało, na drucie była dziwna gruba faktura z kropelek filamentu, przez którą ten blokował się w maszynie. Zgłoszenie na mejla, odesłałem praktycznie nową szpulę i otrzymałem zamienną nową z małym bonusem w postaci krówek i próbek różnych filamentów.
#druk3d
KHOT - Muszę pochwalić Fiberlogy. Trafiła mi się wadliwa szpula EasyPLA. Trzy razy mu...

źródło: comment_1614607341gCXGPUQxMEleICx5b0VrQQ.jpg

Pobierz
  • 11
hmf


@wowowojtas: To mnie zaskoczyłeś. Od jakiegoś czasu używam ich filamentów, bo drukują się wręcz idealnie. Z tym, że stosuję wyłącznie ABS a tego mam potężny zapas sprzed zmiany właściciela HMF. Kiedy kupowałeś ten wadliwy filament?
@KHOT: No kurła, mam dwa nierozpakowane jeszcze filamenty od nich (pla i petg). Teraz je będę pod lupą otwierał... ( ͡º ͜ʖ͡º)
@KHOT: #!$%@? sie na tyle krotkich sampli


@100kW: można zrobić kolorowy wydruk np. - zmiana koloru w trakcie druku, ja bym chętnie przyjął takie sample.
Tam jest zwykle 20-50 gram, na wydrukowanie prototypów jakichś elementów idealne.