Wpis z mikrobloga

@MGfilms: ja nie mysle po ile btc bedzie w tym roku, bardziej mnie interesuje cena za 4 lata. Przypominam, ze fiaty cały czas sie drukuja w ogromnych ilościach, inflacja bedzie tylko rosnac a zatrzymanie drukarki oznacza bankructwo niemal wszystkich krajow zachodu.
@only_dgl: Wstrzymaj się rok z zakupem. Cena z dużym prawdopodobieństwem spadnie w okolice 20k usd. Za rok, może półtora pojawi się dłuższy okres "bezruchu", cena będzie np. bardzo powoli spadać. Wtedy będzie dobry moment na wbicie, niekoniecznie w BTC, mogą to być solidne alty. Ale to tylko moja opinia.
@Mest666: Twierdzisz, że obecna cena za 1 btc ma realne oparcie w czymkolwiek poza spekulacją? Trzeba mieć świadomość, że w dużej mierze to piramida, która może w każdej chwili runąć. Z pewnością nie do zera, ale do kilku tys. $ jak najbardziej.
@Mest666: Tu się zgadzam, ale nie pokrywa obecnej ceny. To jest lokalna bańka, która pęknie. Owszem, jest scenariusz równie prawdopodobny że idziemy na ok. 80k. Ale to jest 50/50 z tym wrzuceniem w tej chwili 2k. Może zarobi drugie tyle, albo straci połowę. Gdy poczeka na pełną korektę ma spore prawdopodobieństwo wyciągnięcia dobrego profitu, w ciągu kilku lat.
@balrog84: Gospodarka upada, a nastepnie dochodzi do denominacji, już rozumiesz?
Polska ma w tym bogate doświadczenie i znana jest Europie klasa naszej gospodarki niczym nam klasa gospodarki argentyńskiej.
Bitcoin jest stabilniejszy niz polska gospodarka na przestrzeni wieków.