Wpis z mikrobloga

@LonNon: Nie chce nawet nic dotknąć, bo buk jej nie pozwala. Jeszcze ma depresję i ciągle płacze, chociaż póki co przy mnie rzadko. A ja udaję, że nie mam większej depresji niż jej xdd. I tak to się żyje z nią już 2 miesiące. 25 lat niedługo i ciągle prawictwo. Generalnie mało aktywna i lubi dużo leżeć i się przytulać, więc ręka tam mi wędruje, ale zostaje odtrącona.

  • Odpowiedz
@Ostry_Sens F

Z doświadczeń swoich i mej dawnej ekipy imprezowej powiem Ci tyle że jeśli ją odpowiednio rozpalisz to ona może zapomnieć o swych ograniczeniach wynikających z wiary, zapewne jej nie spenetrujesz ale inne "drogi" do doznania przyjemności będziesz miał otwarte. Także nie wszystko stracone.
  • Odpowiedz
@LonNon: Jak jest okazja (oboje z rodzicami wiec No XD)
Mój niebieskie to Jeszcze się stara jakoś prowadzić ta gre wstępna, ale dla mnie wystarczy ze mnie przytuli i możemy od razu x
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Czy ty zachęcasz typa, żeby postawił siebie wyżej niż zasady swojej dziewczyny? To wygląda mocno jak wykorzystywanie. W takiej sytuacji nie zależy Ci na drugiej osobie, tylko na swojej przyjemności.
  • Odpowiedz
@Eteres On wyraźnie napisał że brakuje mu pewnych rzeczy, ciąży mu to dość mocno. Więc przedstawiłem sytuację jak wygląda w rzeczywistości, jak mu będzie mocno zależało to przełamie swoją dziewczynę, a jak nie to uszanuje to że dziewczyna chce żyć w czystości.

Zresztą sam wiesz że księża wiele mówią o takich zasadach a sami mają wiele na sumieniu to nie ma co się dziwić że młodzi nie wytrzymają w czystości, krew nie
  • Odpowiedz
@DonTadeo: Tyle, że tu nie chodzi tylko o kwestię, czy on chce czekać do ślubu, ale, że jego partnerka chce. Rozumiem jednak, że (chyba mimo wszystko) do niczego go nie nakłaniałeś.
  • Odpowiedz