Wpis z mikrobloga

#allegro #macbook #zakupy #apple #januszebiznesu

Jak wielu innych dałem się naciąć na niezwykle korzystne cenowo oferty MacBooków niejakiego sklepu (serwisu?) #kompserwis ze Słupska - na swoim głównym koncie mieli jeszcze w grudniu Super Sprzedawcę, a w styczniu jedna z ich aukcji (MacBook Pro z M1 16/512) trafiła na Peppera skąd pewnie też wpadło kilka zamówień, chociaż Pepper zdaje się to szybko usunął. Od drugiego tygodnia lutego jego dwa znane konta (kompserwis oraz kompserwissl, może ich posiadać więcej) zalała ściana negatywów, natychmiast próbowałem się dodzwonić i ktoś odrzucał, potem jak mącił się w zeznaniach to uderzyłem do POK i Allegro zachowało się wzorcowo, tak jak chwilę wcześniej ich support i doszło do zwrotu.

Mamy tu jakiś innych którzy doświadczyli przyjemności zakupu o pana Pawła ze Słupska, korespondencji z nim i mieli jakieś przygody? Widziałem w jednym z komentarzy sugestię pozwu zbiorowego XD

Po liczbie komentarzy negatywnych to może być jeden z większych wałków na Allegro w ostatnim czasie, tylko od początku 2021 dostał na dzień dzisiejszy 63 komentarze negatywne na kompserwis oraz 40 negatywne na kompserwissl, jak się uśredni wartość tych MacBooków na powiedzmy ~5000 to strzelił sobie lekko ponad pół miliona. Konto mające 14 lat - ktoś je może przejął? Bycie słupem? Desperacki krok by ratować jakiś inny biznes? Darmowe pożyczki? W sumie chyba pierwszy negatyw jakiego wystawiłem
  • 6
@wyk00p: dodali opcję w formularzu POK że możesz przekazać roszczenie do kwoty na rzecz Allegro i wtedy nie jest to wymagane, kiedyś fakt że nie było takiej możliwości i wymagane było wysłanie im kopii zawiadomienia o przestępstwie