Wpis z mikrobloga

Uszanowanko
Ogarnia może ktoś #epuap bo dostałem takie coś i nie mogę za nic znaleźć tego

Na skrytkę wpłynęło Urzędowe Potwierdzenie Doręczenia informujące o piśmie oczekującym na odebranie.

Nazwa skrytki: przesłanie na wirtualny skład
Data wpływu: 24.02.2021
Termin odbioru: 10.03.2021

Dokument można odebrać w formie dokumentu elektronicznego wykonując opisane poniżej czynności.

1. Uwierzytelnić się w systemie ePUAP
2. Odebrać dokument ze wskazanej skrytki
3. Uzupełnić deklarowaną datę odbioru dokumentu
4. Podpisać dokument UPD bezpiecznym podpisem elektronicznym

Po zweryfikowaniu poprawności podpisanego UPD, doręczany dokument zostanie przekazany do wskazanej skrytki.

#pytanie #urzad #kiciochpyta
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@laza Pismo jest w tzw. wirtualnym składzie, czyli na tymczasowym koncie. Dlaczego urząd tak ci wysłał, a system mimo to nie przekazał na twoje właściwe konto epuap, to nie wiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Volki: dzięki za info. W poniedziałek spróbuję się skontaktować i zobaczmy co będzie z tego
  • Odpowiedz
@insolintje: tak, dostałem info od #epuap tak jak mówi @Volki: rozwiązanie jaki mi zaproponowali to kontakt do urzędu aby wysłali jeszcze raz ale już konkretnie na moja skrzynkę. Napisałem do urzędu. Po terminie odbioru pojawiło się już w m,ojej skrzynce. Ale nie wiem czy to urząd wysłał jeszcze raz czy po terminie samo wskoczyło XD
  • Odpowiedz
"Uprzejmie informujemy, że w takim przypadku należy usunąć daty które znajdują się w Mojej Skrzynce (w Data wystawienia od oraz Data wystawienia do). Następnie wcisnąć Szukaj. Powinny pokazać się wszystkie dokumenty."

po wejściu w wiadomości na ePuap, należy wyczyścić pola z datami 'od' i 'do', i kliknąć 'szukaj'. Wtedy pojawią się wiadomości
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz