Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem pierwszy dzień w #njumobile i juz mam problemy z zasięgiem. Wcześniej w domu mialem minimum 3 kreski i lte (siec play), a teraz w nju mam jedna kreskę i mimo ze, mam lte, to co chwila ścina mi filmiki na YouTube. Może to być spowodowane ustawieniami sieci?

Dorzucam tag #orange bo nju należy do Orange więc może ktoś pomoże
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gm81: mógłbym, ale czasami wskakuje na chwilę i chce coś szybko wyszukać i od razu problem. Na podwórku tez WiFi nie łapie, bo za daleko, a zasieg nie pomaga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malomaligno: tak, moj blad nie sprawdziłem. Myślałem, że jak play raz na kiedy laczyl mi się z orange to znaczy, że btsy są wystarczające. Nie sądziłem, że nju moze miec gorsze btsy niz Orange do których naleza
@magucio: Nju to Orange i korzystaja z tych samych BTS ale zawsze priorytet bedzie mial Orange, na speedtestach Orange bedzie wyciagac wiecej i ect. Migracja z Nju do pomaranczy to 2 minuty. Chyba 1 smsem mozna to ogarnac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@malomaligno: ale okres wypowiedzenia jest i to mnie blokuje trochę. No nic, dam jeszcze szanse nju i zobaczę jak z nowymi ustaleniami. Jak nie będzie dawal rady to przejdę do Orange. Przed nju jeszcze test za granicą, bo niedługo wyjeżdżam więc to będzie też wazny punkt dla mnie, jak się spiesze nju.