Wpis z mikrobloga

Mirki, zamierzam kupic suszarke 9kg i ciagnie mnie w kierunku LG za 3.000zl, duzo dobrych opinii na stronie, moj brat takze LG posiada i zadowolony stad kierunek wydaje sie sluszny
https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/suszarki/suszarka-lg-rc90v9av4q
ale widze Whirpoola 1000zl taniej ze skromna iloscia opinii chociaz wydaje sie prawie to samo
https://www.mediaexpert.pl/agd/pralki-i-suszarki/suszarki/suszarka-whirlpool-mftd9x3wc
Ma ktos opinie o suszarkach Whirpool czy nie ma co zydzic i brac LG? Na bajerach jak wspolpraca z telefonem mi nie zalezy zbytnio
#agd #suszarka
  • 20
@itolek100 o w dupe, a w domu cala kuchnia od Whirpool'a (od 4 lata wiec moze nie bedzie zle).
Sklaniam sie do LG jako suszarki tak naprawde ale roznica w cenie na tyle znaczna ze liczylem ze moze ktos ma i poleci
@itolek100
Jakos 9kg wsad mnie kusi bardziej bo pralke mam Samsunga (nie przekonalem sie do marki by kupic suszarke) z max wsad 8kg ale mokre, nawet odwirowane wazy wiecej.
Drugi brat ma AEG i tez zadowolony, to chyba podpada pod Electrolux?
3.000zl wydaje mi sie cena przyzwoita za LG i niemile bym wyzszy koszt widzial chyba ze naprawde jakas rewelacja by to byla.
Dziecka sie spodziewam w czerwcu stad taka inwestycja bo
Hej @ptr_
pójdę w LG, wydaje sie byc mniej obslugowa a filtry mozna latwo wyjac ze srodka i wyplukac, a w tych co maja filtry z przodu (klapka na dole) nie wiem czy mozna wyjac, podgladalem na instrukcji ze raczej odkurzyc tam trzeba ale moze cos przeoczylem, w komentarzach ktos wspominal ze uszkodzil odkurzajac ale moze niedojda jakas
Sa 3 rozne modele LG w podobnej cenie, roznia sie tylko kolorem jakiejs ramki
@Dompel jak do tej pory nie ma z tym problemow, jedyna obsluga to wyciagniecie dwoch filtrow po suszeniu i wyciagnieciu z nich tego co zebralo z takinin, wrzuce Ci zaraz foto ile tego zostaje.
Nie odnotowalem skurczenia a nawet sweter sie trafil przypadkiem, niemniej tego bym wolal nie powtarzać. Ubrania sa suche, gorzej jest z pościelą, mam dużą i czasem sie zawinie przescieradlo w pościel albo odwrotnie i nie do końca dosuszy
Nie ma tragedi z zagnieceniani, koszulki po prostu skladam a jak zostawiasz na jakis czas to wlaczasz opcje przeciw zagnieceniom zeby przemielilo w bebnie co jakis czas zaim wyjmiesz.
Co kilka suszen sie czyszczenie powinno wlacz, nie zauwazam dokladnie kiedy
@Dompel
@Dompel jest opcja zarowno odplyw jak i zbiornik, domyslnie zbiornik bys nie zalal domu. Latwo przelozyc. Oprocz weza jest taki plastik ktory mozna przez zlew przewiesic i tak mam poki co bo nie moge sie zebrac w sobie by przerobic odplyw. Nie kupuj z gory nic do odplywu bo nie jest chyba zbyt standardowy