Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy korzystający z #teleelevidenie mam pytanko.
Od jakichś dwóch tygodni większość kanałów wyrzuca mi komunikat "cannot connect", napisałem więc do ruska I w odpowiedzi mi napisał, że głównym powodem jest najnowsza wersja aplikacji siptv.
Zainstalowałem inne appki i niestety to samo. Macie ten sam problem?
Działają mi różne muzyczne kanały, lub tvOkazje xD
#iptv #siptv
  • 12
@BySpeedy: niespełna tydzień temu instalowałem na nowym tvboxie najnowszą SIPTV i podłączałem listę teleele. Na tivimate też wszystko śmiga. Zobacz na jakimś komputerze na VLC
@BySpeedy: U mnie na dwóch TV z SIPTV działa bezproblemowo już rok czasu. Nie wiem jakie wersje apki są zainstalowane, na pewno nie najnowsze. Jedynie jak odpalam na komputerze przez VLC to czasami wyskakuje takie dziwne okienko gdzie muszę coś zatwierdzić żeby ruszyło - jakiś certyfikat?, nie wiem... Wcześniej tego nie było.
@kilo_wody_pod_stopa, @BySpeedy: a no właśnie chodzi o ten certyfikat w tym jest problem, miałem ten sam problem od ok. miesiąca, też pisałem do ruska ale mnie olał, co kilka dni przestawało działać coraz więcej kanałów. Z moich obserwacji wychodzi że ruskowi skończyła się ważność dotychczasowego certyfikatu(szyfrowanie https) i aktualizuje do jakiegoś innego certyfikatu który jest podpisany przez jakieś dziwne źródło i niektóre urządzenia go nie trawią albo ostrzegają przed uruchomieniem