Wpis z mikrobloga

@anticonsumerism: Cześć,

Podoba mi się Twoja postawa nt kupowania polskich produktów.

Myślę, że pewnym problemem jest identyfikacja i rozróżnienie produktów (prawidziwe) polskich od zagranicznych. Uważam, że całkiem niezłym pomysłem było by stworzenie takiej internetowej bazy polskich firm, gdzie każdy mógłby sobie zobaczyć jakie firmy są polskie (a jakie nie). Jeżeli byłaby taka inicjatywa, to chętnie bym się dołączył (od strony technicznej jak i edycji treści).

Wśród Niemców, taka postawa jest powszechna, gdy idą kupować sprzęt to Bosch, Siemens, nikt tam raczej nie kupi polskiego Zelmera. Uważam, że trzeba promować taką postawę - patriotyczną - w naszym kraju i uświadamiać Rodaków.

Pozdrawiam,

Też Student.
  • 2
  • Odpowiedz
dzięki za zrozumienie tematu, właśnie nad tym myślę, ale wiem, że takich stron jest sporo i są średnio wykorzystywane, ponieważ:

-grupie kilku osób ciężko weryfikować frmy, a przecież one co chwila przechodzą z rąk do rąk itd. - a tutaj jest potrzebna spora solidność i codzienna aktualizacja

-wiele firm zagranicznych będzie chciało wykorzystać ten portal do reklamy i celowo zatajać informacje

-w
  • Odpowiedz
@android: hello guys, nice to hear you, There are many android problem in different ways, so is there any catagory here where we can discuss about android issues and solution, I cauld not find yet the appropriate group.. plz tell m
  • Odpowiedz