Wpis z mikrobloga

#overwatch zdechnie...

i piszę to jako mega funboy tej gry

prawda jest taka ,że na obecnym blizconie gówno pokazali i powiedzieli...
jedna postać która nic nie zmienia... czapeczka dla bastiona i tyle

overwatch jak dla mnie to typowo gra PvP i na tym twórcy powinni się skupić... a w dwójce na start dodać z 10 postaci które diametralnie zmieniłby metę i rozgrywkę... z 10 map na różne warianty (payload, zdobywanie)
dodatkowo dodać całkiem nowy wariant do rankedów

a co oni pokazują xD zmiana dźwięków broni jakieś misyjki które gracz raz przejdzie i tyle xD... dodatkowo ,żadnej daty, bety nic... więc nawet koniec 2022 jest dla mnie optymistyczny...
do tego czasu 1 zdechnie... a nowego funbase nie zbudują tym co pokazują

ta gra kaput
  • 5
Nie jestem pewien, ale czy ona dalej jest za pieniążek? Wskrzesić mogliby pewnie poprzez FTP i nagrodzenie kupujących czymś ekstra. Ale dawno nie paczalem więc na czuja piszę oklepany frazes.
@Przemek-195cm: dalej jest za pieniążek, i generalnie nie mam nic przeciwko za granie otrzymuje skrzynki z skórkami i pierdołami nie muszę ich specjalnie extra kupować jak w grach ftp...
ale ov od x czasu jest olewany... nic się nie dzieje...
myślałem ,że to przez to ,że prace nad dwójką są zaawansowane i lada dzień premiera
a tu dupa cicho

w rok ta gra zdechnie...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Heninger: jeżeli nie było na otwarciu overwatch to znaczy, że gra jest matrwa według blizza. Mógł być normalny esport to #!$%@?ło im jakieś ow league, które jest totalnym gównem i teraz się dziwią ze nikogo to nie interesuje. Tak Szanghaj tajgers to na pewno drużyna która kogoś interesuje xd
@Heninger: Do 22 nie będzie martwa. Przeżyła 5 lat z czego ostatnie lata to straszna posucha i imo nadal ma się całkiem dobrze. Ratuje ją, że oprócz TF2 (wow ~100k nadal gra) i zipiącego Paladins to nie ma innego Hero shootera. Postacie dobrze zrobione, grafika nadal spoko, więc fanbase i r34 sam napędza te #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast co do Overwatch 2 to mam przeczucie,