Wpis z mikrobloga

Odnośnie zapowiedzi remasteru diablo: jest mi niezmiernie smutno, że po obejrzeniu screenów (gdyby nie charakterystyczne UI) - przecież to wygląda jak Path of Exile. A jeszcze konkretniej: tak powinna wyglądać trójka, bez wróżek-motylków i neonowych szczelinek. Jeśli remaster ma kosztować 50 euro, to diablo 4 będzie kosztowało z 200?

#diablo2 #diablo #blizzard #blizzcon
Seraphiel - Odnośnie zapowiedzi remasteru diablo: jest mi niezmiernie smutno, że po o...

źródło: comment_1613841338TlGuVIJVjru9f7WS0Blz08.jpg

Pobierz
  • 8
@Seraphiel: Cena wybitnie z dupy, ale zobaczymy czego jeszcze się w najbliższych dniach dowiemy o grze. Chyba nigdzie jeszcze nie mówiono co z handlem w remasterze i czy w systemie sezonów/drabinki zajdą jakieś zmiany.
Handel pozostaje taki sam

@Moonastro: Uff, czyli jednak nie wrócę do grania bo handel to najgorsza strona tej gry. Brakuje jakiegoś marketu (nie za prawdziwe piniondze, tylko za złoto/runy/gemy), na którym można by wystawiać i wyszukiwać przedmioty z poziomu gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ssailorr: No sęk w tym, że nawet z d2jsp to jak dla mnie za dużo roboty :D

Skoro 15 lat temu w koreańskich mmorpg po prostu można było postawić sobie sklep i się wylogować, a trade odbywał się bez mojego udziału na żywo, to nie rozumiem czemu w niektórych obecnych grach jest to taki problem dla wydawców. Nawet w PoE, który lubię, brak automatyzacji handlu jest dla mnie główną wadą.