Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

masz jakiś dowód że to kłamstwo czy sobie uroiłeś? XD


@DiggerMeat: oczywiście, że mam. Na stronie zarówno MKOl jak i amerykańskich związków sportowych zamieszczone są kobiece rekordy. Nikt ich nie usuwa i nie będzie usuwał. Cbdo. Awomen.

wytykasz że pro lewackie media kłamały


@DiggerMeat: nie. To ty kłamałeś.
  • Odpowiedz
nie kłamałem bo tych rekordów tak czy srak nie będzie


@DiggerMeat: przeczytaj ze zrozumieniem, co napisałeś:

bo w usa usuwają właśnie rekordy sportowe babeczek


@DiggerMeat: jeśli to nie jest kłamstwo, to pokaż, kto i kiedy usunął te rekordy :-)

żeby tranzystorom smutno nie było


@DiggerMeat: a teraz postaraj się wytłumaczyć, dlaczego akurat miałoby być smutno transom z tego powodu?
  • Odpowiedz
  • 0
@Nieszkodnik bo chlip chlip on się czuje babą a musi startować jako chłop ;( zresztą po co ja się produkuje jak udajesz debila bo do twojego móżdżka nie dociera że za moment rekordzistą w danej dyscyplinie będzie kobieta która musi ogolić rano morde tylko szukasz gdzue tu zahaczyć żeby wyszło na twoje. Paa
  • Odpowiedz
@DiggerMeat: Słucham? To, że coś może się stać jest "lewackim unikaniem problemu"? Ja zwyczajnie pytam, gdzie te okrutne SJW, lewaki i marksiści robią te okropne rzeczy, o których ostatnio tak często czytam. Nikt nie jest w stanie wskazać, za to każdy mówi, że tak na pewno będzie. Nie znam żadnej osoby trans, która byłaby za "wymazywaniem" rekordów, a jeśli ktoś za tym jest, to pewnie osoba ta upadła głową na kaloryfer
  • Odpowiedz