Wpis z mikrobloga

#goodie

Jakie macie opinie o GOODIE, korzystałem z różnych cashbacków GA, EPN i nigdy nie było problemów z naliczaniem cashbacku.

Zamawiałem ze sklepu decoria i myślę spróbuje GOODIE, i proszę co za zawód TRANSAKCJA ODRZUCONA, czyżby przez większą kwotę zwrotu (_ )

Chciałem zamawiać znowu coś z DECORI no ale chyba z googie nie ma sensu
morwa - #goodie 

Jakie macie opinie o GOODIE, korzystałem z różnych cashbacków GA,...

źródło: comment_1613418139tYGOcUeEn1BEXlkW9eDAKL.jpg

Pobierz
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@morwa: Jedyne co mi odrzucili to dwie transakcje na Ali ze zwrotem 30 gr oraz 5 zł z ich kuponu za samo zapisanie się do newslettera zalando. Poza tym spoko. Jak kupowałem droższe rzeczy z bang Good to bez problemu wchodziły zwroty po 40-60 zł. Do tej pory wypłacone jakieś dwie stówy.
@morwa: jak przyjdzie co do czego to po pół roku nie wypłacisz połowy transakcji (anulowane), 1/4 będzie miała zaniżony cashback, a druga 1/4 może być spoko, ale jak wspomniałem minimum pół roku powalczysz o tę 1/4 :)
@morwa: Nie polecam, przy transakcjach na małe kwoty wszystko działa jak w zegarku jednak gdy chodzi o coś powyżej powiedzmy 60 złotych nagle robią się problemy, naście razy robiłem zakupy przez goodie i nie było zadnego problemu, kolejny zakup był większy od pozostałych bo cashback miał wynieść 84 złote i oczywiście został odrzucony :))))) a dlaczego? bo zakupy dokonanie niezgodnie z regulaminem co jest po prostu nieśmiesznym żartem. Na reklamację czekałem
Napisze po rozpatrzeniu jak poszło, ale widać z tego co czytam i opinii że nie ma co liczyć na reklamacje

Cóż nauczka żeby nie korzystać ¯_(ツ)_/¯