Wpis z mikrobloga

@ayasecon: Że lubię dziewczyny to akurat nie jest tajemnicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardziej mnie niepokoi natura tego snu. Tak jak by w innym miejscu coś poszło bardzo nie halo. Stworzył się jakiś nieprzyjemny totalitaryzm, ta dyrektorka była jedynie elementem jego układanki.
Osoby na świecznikach zwykle lubią to co często same zakazują. Podobnie było i w tym wypadku.

artysta: #locksto
FlaszGordon - @ayasecon: Że lubię dziewczyny to akurat nie jest tajemnicą ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_1613339371z0wM2XMn4pElKUrfCfo32a.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: @ayasecon: Akurat ero-zdjęcia to praktycznie najmniej istotna część tego snu. Biały szalik - chęć ukrycia się, bycia niezauważonym, która się nie udaje. Przeciwstawienie się podpisaniu listy - logiczne i chłodne spojrzenie na coś, co wszyscy biorą za pewnik. Dziewczyna, która Cię zauważa jako pierwsza - pragnienie bliskości, co potwierdza to, co napisałeś na początku, że nie masz swojego "special somepony". Jesteś normalnym, inteligentnym, trochę introwertycznym facetem, nie masz się
  • Odpowiedz
@mateusz-wrona-148: Jeżeli bym traktował ten sen metaforycznie to chyba dobrze to rozkładasz.
Osobiście potraktowałem go jednak jak podroż do innej rzeczywistości. Był (sen) zbyt logiczny jak na abstrakcje które zwykle miewam o ile faktycznie mam sny.

Pierwsze myśli jakie mnie nachodziły z rana to jednak próby rozważenia czy można faktycznie tak zniewolić społeczeństwo, że nawet coś co jest dobrowolne (czyli można tego odmówić) jest wykorzystane do podporządkowania innej jednostki.

artysta: #
FlaszGordon - @mateusz-wrona-148: Jeżeli bym traktował ten sen metaforycznie to chyba...

źródło: comment_1613339913xmaf9hvVizusxYGI1kMzcA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
artysta: #underpable

MLP-SCP-457

Cursed with dark voodoo magic as a foal, Charred now has an incineration touch that results in all organic matter decaying into smoldering ash through prolonged touch. He was also branded with a grim cutie mark as a result of the curse inflicted on him, that represents this disturbing ability.


Przy okazji skoro jestem przy SCP (nie związane z kucykami). Jeśli lubisz klimaty z pogranicza horroru i X-files to
FlaszGordon - artysta: #Underpable
MLP-SCP-457
Cursed with dark voodoo magic as a foa...

źródło: comment_1613338908gAKZBFacQIgqOIC5OtaCXI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@FlaszGordon: Misiu Pysiu, oczywiście że można, przecież pierwszym z brzegu przykładem jest religia - możesz odmówić jej przyjęcia, ale do tego potrzebne jest minimum samoświadomości, a wciskają ją od małego, żeby społeczeństwo trzymać w ryzach strachu. A można tu o wiele więcej, o wiele bardziej złożonych przykładów podać. Buźka, wszystko jest ok ;*
  • Odpowiedz