Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czemu ciągle dobiera mi debili do gry i ciężko jest wygrać jedną na pięć gier? Serio, da się coś zrobić żebym trafiał do gry z ludźmi na poziomie? Bo ostatnio co mecz do to dostajemy w #!$%@?, jak po 3 minutach widzę 10 do 0 dla przeciwnika, to mam ochotę wyjść z gry bo szkoda czasu. Nie ważne czy gram rankedy czy random.
Na rankedach jestem w Złotej lidze (między II-IV)

Co ciekawe na początku wygrywałem chyba 75% meczy, teraz tyle samo przegrywam.
#leagueoflegends
Volan - Czemu ciągle dobiera mi debili do gry i ciężko jest wygrać jedną na pięć gier...

źródło: comment_1613324250YN3YnWkFgJvajVGQkclx9N.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Volan: jak wygrasz pod rząd dużo gier, to potem daje ci cięższe gierki. W tym sezonie musieli coś zmienić.
W goldzie jest sieczkarnia totalna. Graj postaciami, którymi jesteś w stanie dominować gry albo graj duo xd
  • Odpowiedz
@Volan: to nie kwestia autyzmu tylko tego jak grasz.
Ostatnio grałem duo z typem co boostował konto,grał Vayne, Cała drużyna przegrała linię, a on solo wyciągnął gierkę. Kwestia umiejętności i tego ile #!$%@?.
Są gry, których nie da się wygrać ale wtedy też musisz coś źle zrobić aby tak się stało xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wonsztibijski: Też mi się zdarza zagrać z jakimś kozakiem, ostatnio gościu Fizzem takie rzeczy odwalał że głowa mała, ale niestety nie każdy champion jest tak niezależny od drużyny.
  • Odpowiedz