Wpis z mikrobloga

Ja na miejscu Stanowskiego poważnie bym się zastanowił nad walką z Najmanem. Przecież wystarczy żeby ktoś w temacie wziął go na tydzień na jakąś salkę, pokazał jakies podstawowe ciosy, jak się ruszać itp i by byl mocnym faworytem w takim pojedynku bo na Najmana więcej nie trzeba a kasa byłaby fajna bo podejrzewam że sprzedaż ppv biła by rekordy XD

#najman #stanowski #kanalsportowy #mmavip
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ponuraszafa: między potknięciem się a upadkiem na.stana wystąpiło by wiele czynników które moglyby spowodować odklepanie przez Najmana jezczcze w locie jak np upadek z otwartymi ustami, zachłyśnięcie się powietrzem i klepanie ręką o własną głowę jezczcze przed przygniecieniem stana
  • Odpowiedz
@Tony76 ja się dziwię, że Najman przegrywa, to jest wręcz nieprawdopodobne. Co by nie mówić, chłop siedzi w tym kupę lat. Może być mega słaby wśród zawodowców, ale żeby dostawać od ludzi którzy przygotowują się do freak fights? Lata treningu i doświadczenia ringowego naprawdę robią robotę i zwykły Seba, który dwa lata trenuje MMA nie powinien mieć szans z Najmanem.
  • Odpowiedz
@tozalezyogunie chłop walczył i wygrywał w boksie zawodowym. Był mistrzem Europy kickboxingu. To już trzeba coś umieć. Podejrzane to jest. Znam typów co nie mieli takich osiągnięć, nigdy nie walczyli zawodowo, a nie wyobrażam sobie, żeby mnie ktos poszkolil rok i bym ich dogonił poziomem. Podejrzan.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@tozalezyogunie chłop walczył i wygrywał w boksie zawodowym. Był mistrzem Europy kickboxingu. To już trzeba coś umieć. Podejrzane to jest. Znam typów co nie mieli takich osiągnięć, nigdy nie walczyli zawodowo, a nie wyobrażam sobie, żeby mnie ktos poszkolil rok i bym ich dogonił poziomem. Podejrzan.


@zasadzka01: bo tak naprawdę to on walczył z prawie samymi leszczami. A ten mistrz europy to też podobno jakaś szemrana federacja.
  • Odpowiedz