Wpis z mikrobloga

Dobra, #!$%@?łem się i nie będę napędzał tej machiny cebulaków i januszy biznesu wokół PS5. Ludzie już nawet zamówienia do sklepu sprzedają, a zwykły człowiek który chce po prostu kupić nową konsolę która nie przeszła 10 zwrotów nie ma szans zakupić jej. Kupuje Nintendo Switch i poczekam rok aż będzie normalna sytuacja na rynku z PS5. Fck you sony and fck you janusze biznesu.
#ps5 #nintendoswitch
  • 13
@zielonestopylucyfera: ja ostatnią konsole miałem PS3 i chciałem nadrobić zaległe tytuły na PS5, cieszyłem się jak dziecko z podjętej decyzji aż kupiłem nawet nowy telewizor. Jeśli byłby problem z dostępnością to jeszcze bym zrozumiał ale to co się odwala ze zwrotami, sprzedawaniem zamówień i kupowaniem tylko po to żeby sprzedać drożej to ja po prostu podziękuję i nie mam zamiaru tego nakręcać.
@Zakakaikane: A ja mam Switcha V2, pograne dosłownie 50h i tak już leży, bo jednak miłość do Playstation większa i właśnie się zastanawiam czy go nie sprzedać. Ze Switcha czekam tylko na nową Zeldę ale mam jeszcze Lite'a więc i tak ją ogram
@Danio_1992: to jak Cię już tu mam, podpowiedz plz jakiego pada dodatkowo dokupić jak chcę z różowym pograć w jakieś gierki? Jestem w trakcie składania zamówienia i tego jest masa. Potrzebuje taki zestaw żeby można było z tych dwóch części złożyć całego pada jak jest w PS czy Xboxie. Mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Radkovv: a szkoda strzępić ryja, najgorsze jest to że skoro są takie osobniki to są frajerzy (nie potrafię inaczej tego nazwać) którzy kupują konsole przy zawyżonych cenach. Mi nawet nie chodzi o kasę tylko sam fakt wspierania takiej januszerki...
@Zakakaikane: Tak naprawdę to oprócz Joy-Conów jedynym najsensowniejszym kontrolerem jest Pro Controller. Bije na głowę pada od Xboxa i PS4. A ten oryginalny złożony z dwóch Joyów co prawda nie jest zły ale do długich sesji jest znacznie mniej wygodny
@4MagnuM4: ty to masz faktycznie problemy w życiu... Prujesz się jak stare prześcieradło że ktoś na nieudolności sony jest w stanie zarobić jakiś hajs. Dopóki ktoś płaci za takie oferty to takie oferty będą istnieć. A że ciebie #!$%@? pod każdym takim postem boli to sorry... Twój problem, nie twój hajs.