Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#fut jak najlepiej sprzedać coins żeby najwięcej zarobić i nie dostać bana? Super coins ma taką przebite, że aż boli im oddawać.
  • 13
  • Odpowiedz
@Czyjatoja: Masz rację. Nie ważne, żebyś Ty sprawnie i bezproblemowo sprzedał. Ważne, żeby somsiad złodziej na tobie przypadkiem nie zarobił. A jak już musi - to nie za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@robertx: nie do tego zmierzam. Skoro 1kk coinsow sprzedają za 450 zł, a mi chcą dać 170 zł, to szukam jakiegoś miejsca gdzie mógłbym sam zarobić na tym więcej. Nie chodzi mi o to, że oni za dużo zarabiają. Chodzi mi o to, że ja mógłbym prawdopodobnie zarobić więcej.
  • Odpowiedz
@bart0sz: Po prostu wyśmiewam sposób myślenia OPa, zobacz po pierwszych wpisach, jemu nie chodziło o to, że dostanie za mało a gdzieś mógłby dostać więcej, tylko o to, że mają za dużą przebitkę i za dużo na nim zarobią xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robertx: chodziło mi o różnicę pomiędzy ceną kupna (przez nich), a rynkową ceną sprzedaży. Skoro ludzie kupują 1kk za 450 zł z ich strony, czy 100k za 40 zł z allegro, to po prostu chciałbym zarobić załóżmy 300 zamiast 170 za 1kk, co i tak jest zdecydowanie poniżej ceny rynkowej. To jak ty zrozumiałeś tego posta to już twoja sprawa

@bart0sz: tylko nie chciałbym dostać bana. Po prostu
  • Odpowiedz
@Czyjatoja: rozumiemy, że różnica między ceną skupu a ceną sprzedaży może się wydawać Panu duża. Nie bierze Pan jednak pod uwagę, że podczas transferu coins ponosimy bardzo dużą prowizję przy przenoszeniu monet, którą sami pokrywamy (używamy tylko metod, które nie powodują bana na koncie, a są one dość skomplikowane). Do tego dochodzi szereg innych kosztów (utrzymanie strony, organizowanie konkursów, kody rabatowe, utrzymanie pracowników), nasza przebitka jest dużo niższa niż mogłoby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SuperCoinsy: szanowny Panie, jak już wspomniałem w tym poście, nie mam problemu z Waszą przebitką, tylko różnicą pomiędzy tym co mogę zarobić sprzedając sam lub za pomocą ogólnie pośredników. Mając na sprzedaż auto warte 30k i wybór sprzedać je sam za te 30k lub oddać do komisu za 10k, wybór nie jest trudny. Jednocześnie rozumiem ryzyko bana itp, więc najprawdopodobniej skorzystam z Waszej oferty. Nigdy nie bawiłem się w sprzedaż/zakup
  • Odpowiedz
@Czyjatoja: jak najbardziej rozumiemy i szanujemy Pana zdanie, ale skoro zostaliśmy nieco "wywołani" to chcieliśmy się odnieść :) Warto pytać, warto sprawdzać i rozumiemy, że część osób może uważać różnicę cen skupu i sprzedaży za dość dużą. Niemniej wtedy wolimy poinformować z czego to wynika, bo uważamy że nasi użytkownicy zasługują na taką informacje. Cały problem tu polega na tym, że jest to dość specyficzna usługa i robiąc to samemu,
  • Odpowiedz