Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 540
Producenci "zimowych" płynów do spryskiwaczy, które zamarzają przy -3°C powinni być karani śmiercią.
  • 35
  • Odpowiedz
  • 5
@crystall aura z biedronki na pewno do -18 daje radę. Nie mialem szansy testować w nizszej temperaturze ale obstawiam że i do -30 da radę. Wali żulem hardo także nie może zbyt szybko zamarzac xd
  • Odpowiedz
Trzeba kupować u zaufanych producentów, a nie w marketach typu biedronka czy inny lidl ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@smacznyy Akurat jeżeli chodzi o samo odmrażanie to te z Biedronki czy z Lidla są zajebiste, bo to jest prawie sam denaturat. Oczywiście zapachem, ale właściwości odmrażające mają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crystall: Poczekaj chwilę aż się szyba nagrzeje. Każdy płyn lany na zmrożoną szybę krystalizuje ;)

@bongoz11: raczej to nic nie da w przypadku, gdy płyn zamarznie w zbiorniku ;)
  • Odpowiedz
@Usted po aurze z biedro został osad na szybie którego nie dało się usunąć niczym.

@crysrall a to nie jest tak że płyn nie zamarznie w -20 jak jest w zbiorniku i w dyszach? Jak pryśniesz na szybę alkohol odparuje i zostaje tylko to badziewie co zamarza i jest gorzej niż przed?
  • Odpowiedz
Protip: kupuj plyn ktory ma na opakownaiu -22°C bo te co mają napisane -20°C zamarzają o wiele wczesniej. Nie wiem czemu tak jest ale odkąd dostałem tego protipa i kupuje -22°C nigdy mi nie zmarzło nawet jak ostatnio było -15°C
  • Odpowiedz