Wpis z mikrobloga

@rbk17: prawda jest taka ze jezeli jestes atrakcyjny to nawet w koszuli z krotkim rekawem jak wujek Janusz z wesela bedziesz wygladal ladnie. jak jestes brzydki to nawet w garniturze od wloskiego projektanta bedziesz wygladal brzydko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
@JPRW: Trochę jest bo najczęściej ludzie mają te koszule za duże i rękawy sięgają im do łokci a nie tak jak tu do połowy ramienia
  • Odpowiedz
@obecnielekkikasztan: kiedyś nosiłem te do łokcia - ohyda, zrezygnowałem, w końcu sam wpadłem na pomysł że muszę nosić mniejsze i w takich koleżanki mówią że wreszcie dobrze wyglądam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
prawda jest taka ze jezeli jestes atrakcyjny to nawet w koszuli z krotkim rekawem jak wujek Janusz z wesela bedziesz wygladal ladnie. jak jestes brzydki to nawet w garniturze od wloskiego projektanta bedziesz wygladal brzydko


@tomislawniepelka: Gówno prawda. W zajebistym garniturze, po wizycie u sensownego fryzjera nawet srogi wieśniak potrafi wyglądać dobrze. Oczywiście, są przypadki nie do odratowania ale chyba nie o skrajnościach jest mowa tylko o jakiejś średniej. Tak samo
  • Odpowiedz