Wpis z mikrobloga

Powiem wam, że zaczynam rozumieć dlaczego różowym paskom podobają się duże chłopy. Nie da się mieć prawdziwej pewności siebie* mając poniżej 180cm i 80kg i to jest takie absolutne minimum gdzie nadal trzeba bazować w dużej mierze na czymś innym niż fizyczności. Przy >190cm i >90kg można opierać sie niemal na samej fizyczności.

Oczywiście można mieć 190cm i nadal nie mieć pewności siebie ale chodzi o to, że będąc większym jest łatwiej. I odpowiednie wymiary to jest warunek wstępny. Tak samo jak, żeby jeździć sportowym samochodem trzeba mieć pieniążki ale to nie jest jedyny warunek, bo trzeba tez miec prawo jazdy.

*Nie udawanej, nie wyuczonej, nie wmawianej sobie.
#rozowepaski #niebieskiepaski #blackpill
  • 9
Nie da się mieć prawdziwej pewności siebie* mając poniżej 180cm i 80kg i to jest takie absolutne minimum gdzie nadal trzeba bazować w dużej mierze na czymś innym niż fizyczności. Przy >190cm i >90kg można opierać sie niemal na samej fizyczności.


@r4do5: to założenie wynika tylko i wyłącznie z twojego podejścia, twoich własnych doświadczeń i kompleksów.
@thewickerman88: #!$%@? tam prawda. Jak masz 165 i 60kg wagi to każdy może cię popchnąć, przepchnąć, nawet stara baba w kolejce w sklepie. I każdy właśnie tak próbuje robić, bo nie czuje respektu. Nie mów mi, że to nie wpływa na pewność siebie? Życie wygląda jak granie w gierkę na poziomie super hard, możesz być zwycięzca ale musisz ciągle się męczyć.

Jak masz 190cm i 90kg to możesz się zrelaksować, bo
@r4do5: ludzie cię w kolejce popychają? gdzie żyjesz? Bo kurde nawet jako dzieciak jak byłem niższy to nigdy mi się nie zdarzyło mieć problemów z powodu wzrostu. Teraz mam 173. Nadal zero jakichkolwiek problemów.
Do tego z twojej wypowiedzi aż bije jednym wielkim kompleksem i wyobrażeniem sobie że zwykła fizyczność rozwiąże wszystkie problemy a ludzie nagle magicznie nabiorą respektu.
Równie dobrze jako wadę wysokiego wzrostu czy masy mogę dać (równie wyjętą
@thewickerman88: Sama masa dużo daje i sam miałem okazję to sprawdzić. Przez ostatni rok straciłem kontrolę i przytyłem z 65 do 85kg, można śmiało powiedzieć, że to sama masa tłuszczowa, mięśni pomijalne ilości. Teraz dużo trudniej mnie popchnąć, przepchnąć itp. Wcześniej jak ktoś się we mnie #!$%@?ł to zawsze bolało mnie, teraz częściej boli drugą stronę. To co dopiero musi działać masa mięśniowa?

mieć kosę w kieszeni

@przegrywam_przez_miasto: Jak ktoś