Wpis z mikrobloga

Ja to mysle, ze gdyby federacja rzadzil tylko bombel i Golas to dalej bysmy ogladali Magicala, nawet i na wozku inwalidzkim czy innych Rafatusow, a tak to lysy robi czystki bo najwiecej kasy wylozyl z tym drugim sterydem Pasternakiem. Tylko czy to im wyjdzie na plus? Pawlowski byl jaki byl, miewal chjowe zarty, ale przy zapowiadaniu zawodnikow jak dla mnie byl na niewiele gorszym poziomie niz Kasta, na pewno byl TOP2 jesli chodzi o polskie federacje.

Jedyny pozytyw, ze odpychaja od gal Rafonixa, bo chlop nic nie wnosi do tych gal. Dymow nie robi, jest nudny a sportowo klepie szybciej niz Najman. Kontuzja to tez walek, widzialem jego lajwa wczoraj na insta, jak ktos chcial aby pokazal noge, czy jakis papier na to, to sie wielce oburzal, ze on nic nie musi pokazywac XD
#famemma
  • 11
  • Odpowiedz
@bartexx96: Steryd podobno wyłożył cały hajs. Z resztą hajs z podejrzanych biznesów.
Rozporek nie miał nic. On się podjął tego, że Steryd wykłada siano a on się zajmie organizacją i pilnowaniem biznesu. Obstawiam, że Pasternak do dzisiaj nie zna 50% ludzi którzy dla niego walczyli i zarabiali siano XD

Ale Rozpara już od początku zachował się sprytnie bo według mnie Pasternak powinien mieć 40-50% udziałów a reszta podzielona na Rozpare, Bombla
  • Odpowiedz
@Brygadzistaziomek: no wiadomo że dużo zrobił. Napewno więcej niż Bombel i Golas.
Mi chodzi tylko o to, że Pasternak jako jedyny mógł wtopić na tym dużą kasę. Reszta panów weszła w ten biznes z minimalnym ryzykiem, że coś stracą.
Boxdel przez pierwsze 5 gal wręcz zachowywał się jakby miał to w dupie XD
  • Odpowiedz
@WscieklySasquatch: No dobra fakt, zapomnialem o nim. Ogladam wszystkie te wieksze gale jak KSW, FEN, fame mma i Babilon tez sie zdarzylo, aczkolwiek juz nie z takim zainteresowaniem. Mimo wszystko top3 dla grubego Pawlowskiego wg mnie jest na luzie, glos ma spoko do zapowiadania zawodnikow
  • Odpowiedz
Ale Rozpara już od początku zachował się sprytnie bo według mnie Pasternak powinien mieć 40-50% udziałów a reszta podzielona na Rozpare, Bombla i Golasa - bo mieli praktycznie zerowy wkład finansowy, bazowali tylko na znajomościach. A jednak udało się Rozparze zbajerowac Pasternaka i oni mają po 30% a Golas i Bombel po 20%


@CLONE: Gdyby Pasternak zawołał 50%, to znaleźliby sobie innego inwestora (tak działa wolny rynek). Organizacja gali to nie
  • Odpowiedz