Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 83
Usiądź wygodnie i notuj ( )

Ostatnio za dużo jestem w Warszawie i chyba powoli zauważam niechęć stolicy do mojej osoby... ludzie dziwnie się patrzą, jakbym coś im zabrał...

A ja tylko karton nagród zabrałem. Otrzymałem dla Was kilka gadżetów, z którymi Wasze życie zmieni się diametralnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oto one:
Rewelacyjny ołówek – kolor czarny lub biały(?). Możecie nim pisać wszędzie. Wersja przeznaczona na wyprawę Apollo 13. Można pisać w stanie nieważkości. ( ͡ ͜ʖ ͡)
Długopis antycovidowy. Zostały one wyprodukowane do wypełniania ankiet, w których każdy pisze, że nie ma covida.
Notatnik z funkcją natychmiastowego wysyłania wiadomości, również tych na email. ( ͟ل͜) (Popracować trzeba nad funkcją przycisku wyślij – chyba szwankuje)
Odświeżacz do butów w kształcie kropli. Ale tylko na jeden but dla każdego mam. Najdziwniejsze, że napisane chyba było o jakichś samochodach. Kto ma samochód jak może jeździć za friko oddając krew? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Na to wszystko jest jeszcze jedna rzecz. Uniwersalny worek na głowę. Unisex. Tak naprawdę teraz podczas każdej donacji możesz natychmiastowo rozwiązać swoje problemy z ciśnieniem.

Nic tylko oddawać krew!

=========================
Ten post jest zapowiedzią #rozdajo dla krwiodawców, którzy wzięli udział w dziesiątej edycji akcji BaryłkaKrwi. Wzorem poprzednich trzech edycji szczegóły pojawią się w podsumowaniu.
Edycja VII | Edycja VIII | Edycja IX

Nagrody ogłoszone w ramach X edycji:
1 | 2 | 3 | 4 |

#barylkakrwi #krwiodawstwo
P.....y - Usiądź wygodnie i notuj ( ✌ ゚ ∀ ゚)☞

Ostatnio za dużo jestem w Warszawie ...

źródło: comment_1613030538cQZoEW2PRxNVVgyI20iLim.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Pociongowy: Bo nie mogę oddawać krwi z powodu choroby, a ostatnią donacje miałem pod koniec października, więc przypuszczam, że nie łapałem się do 10-tej edycji :/
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ljubo93: przykro nam. Niestety. Od 6 listopada trwa obecna edycja.
Liczymy, że uporasz się ze zdrowotnymi problemami i wrócisz do nas silniejszy ( ͟ل͜)
  • Odpowiedz